Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?
survivor taner kimdir survıvor taner
survivor, Survivor Taner, Survivor Taner kimdir, taner tarlacı, taner tarlacı kimdir, 2011 survivor, survivor gönüllüler taner,

Gerçekten bu Taner çok ilginç biri...Survivorda ki davranışları gerçekmi yoksa ilgi çekmek içinmi yapıyor çoğu zaman anlamakta güçlük çekiyorum ama yinede Taner'e çok gülüyorum...

survivor_taner-375.jpg

Doğum Tarihi: 2 Eylül 1984
Doğum Yeri: Almanya
Taner Tarlacı, Girne Amerikan Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü öğrencisi.
Yüzme ve futbolu çok seven Taner, özgürlüğü ifade ettiği için ve gözlerinin rengi olduğu için mavi rengi çok seviyor...
Survivor taner tarlacı kimdir, Taner Tarlacı’yı Yetenek sizsiniz yarışmasında şarkı söylemesi yengeç showu ve ardından Hülya Avşar’dan evet alabilmek için çektiği şınav ile tanıdık ardından Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasınada katılan Taner Tarlacı, Nihat Doğan kadar dikkat çekti.

Gönüllüler arasında fenomen olma yolunda ilerliyen Kıbrıslı Taner Tarlacı, adaya gelir gelmez börtü böcek yiyerek farklı olduğunu herkese gösteren yarışmacı, Girne Amerikan Üniversitesi öğrencisi.
Tarlacı’nın özel hayatında yapmadığı çılgınlık kalmamış.

İşte Taner’in çılgınlıkları:

- Sarhoş olup Girne sokaklarında çırılçıplak koşarak çöp bidonunun içine atlamış.
- Bir çuval unu kafasından aşağıya boşaltıp “Nasıl görünüyorum” diye sormuş.
- Yüzü gözü yara bere içinde okula gelmiş. Nedenini soranlara “İddiaya girdim ağaca çıktım ve düştüm” diye cevap vermiş.
- Bir yarışmada arkadaşını eleyen jüriye küfür edip üzerlerine yürümüş.
- Kavgada kendisini kurtarmaya gelen arkadaşına “sen benim kavgama ne karışıyorsun” diye saldırmış.

3t

herksn yapmak istediği ama rezil olmaktn korktuğu şeyleri yapan insan bir kepçe de bu özgüveninden cesaretinden bize versene..

Geri