Survivor'da Kim Elendi ?

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Survivor'da Kim Elendi ?
123.jpg

Survivor All star’da büyük finale bir hafta kalan adadan bir yarışmacı daha elendi. Çarşamba akşamı ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler kazanmış ve gönüllüler takımından HASAN ve Hilmicem SMS oylamasına kalmışlardı. Perşembe akşamı ise dokunulmazlık oyunu suyun üzerinde dönen bir silindirin üzerinde dengede kalma oyunu şeklinde gerçekleşti. İki tur olarak yapılan oyuna kaybeden takım ise ünlüler oldu. Hakan ve Merve Aydın oyunda oldukça kötü bir performans sergiledi ve ikinci dokunulmazlık oyununu kaybetti.

Ünlüler takımı iki kişi kaldığı için oylama yapılmadı. Ünlüler takımından Hakan ve Merve Aydın, Gönüllüler takımından ise Hilmicem ile Hasan elemeye kaldı. Geçtiğimiz haftalarda son defa yapılan SMS oylaması sonuçlarına göre Survivor All Star’dan elenen isim belli oldu. 4 yarışmacı arasından sms oylamasından en az oyu alan yarışmacı olan Hakan elenerek Survivor’a veda etti.

"HAYALİMİN UCUNA KADAR GELDİM AMA..."

Hakan ismi açıklandıktan sonra “Finale gitmeyi çok isterdim ama olmadı. Burada olmak da çok güzeldi. Bugün eleneceğimi düşündüm ve adadaki ağaçlara her şeye son defa baktım. Hayalimin ucuna kadar geldim ama beni dışarda bekleyen çok daha büyük hayallerim umutlarım var. Buradaki bütün arkadaşlarıma bol şans diliyorum. Merve Aydın takım arkadaşım ve onun şampiyon olmasını daha fazla istiyorum. Turabi’yle oyun alanında büyük çatışmalar yaşadık. Ama hepimiz insanız. Biz burada bir örneğiz. Bunu dışarıda da sürdüreceğiz Hepinizi çok seviyorum. Allah’a emanet olun Allah yardımcınız olsun” dedi.

Survivor’da önümüzdeki hafta iki dokunulmazlık oyunu daha olacak ve bir isim daha yarışmadan elenecek. Survivor All Star’da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılması gereken final öncesi son oyun ise Survivor adasında yapılacak. Kıbrıs’ta ise eleme yarışması olmayacak. Turabi de dahil 4 kişinin yarışacağı oyunda birinci olan yarışmacı son finale çıkmaya hak kazanacak. Diğer 3 yarışmacı arasında ise Kıbrıs’ta bir halk oylaması yapılacak ve büyük finale kalacak ikinci yarışmacı da bu oylamaya göre belli olacak.

Geri