susan miller 2012 mart yengeç burcu yorumu

sedaaa

Yeni Üye
Üye
susan miller 2012 mart yengeç burcu yorumu
Eğlenceli ve aktif yanlarınızla, hayatı derinden ve daha manevi algılayan yönleriniz arasında gidip gelebilirsiniz Yine de hayata bakış açınız bu ay, keyifli ve eğlenceli olabilir sevgili yengeçler Krizleri fırsatlara çeviren bir tavrınız var ve bu da sizi kazandırıyor Sevgililer gününde, ev ve aile ortamlarınızda bu güzel geceyi geçirmek isteyebilirsiniz Tutkularınız yüksek olacak ve sevdiğiniz insana tutkularınızla karşılık vereceksiniz Yine bu ay itibarıyla medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan merkür, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak...

Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir Uzaklarda bulunan akrabalarınızdan veya dostlarınızdan haber alabilir, farklı ve sıradışı olayları takip edebilirsiniz 19- 24 Mart arasında, özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde sorunlar görülebilir İlişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek Perşembe günü, grupsal işlerinizde, seyahate dayalı alanlarınızda şanslı etkileriniz olacak İthalat, ihracat veya ticaretle uğraşıyorsanız harika bir gün olabilir Yine seyahat alanlarınız aktif olabilir...

Mart ayı boyunca ev ve aile hayatınızda desteğiniz yüksek olabilir 1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor olacak Kendinizi geliştirip, eğitmeye ve geleceğiniz üzerine daha fazla çaba harcamaya yönelik adımlar atacaksınız Yine bu alanlarda başkalarına yardım etmek, kendinizi diğer insanlar için feda etmek gibi etkiler yüksek olabilir Bu alandaki önemli başlangıç ve kararlarınızı 26 mart ve sonrası yapmaya çalışın...

Geri