Süslü annelerin süslü bebeklerine özel tasarımlar

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Süslü annelerin süslü bebeklerine özel tasarımlar
Bebek odası süslemesi Bebek odası nasıl süslenir ? Son süslemelere örnekler Son yıllar da kişiye özel tasarımlar inanılmaz derecede artış göstererek farklı süslemeler ve tasarımlar bayanların büyük ilgisini çekiyor.

Özellikle bebek ve anneler için tasarlanan hastane süsleri, bebek süslemeleri ve özel günler süsleri büyük rağbet görüyor.

Son doğumumdan bu yana 6 sene geçti ve bazen düşünüyorum da aslın da şimdi ki zamanlar da doğum yapmalıymışım:))) Benim zamanım da sadece hastaneye ait ve kapıda sabit duran ve bebeğin cinsiyetine göre takılan kapı süsü vardı ama şimdi öylemi...

Bugün eşimin kızkardeşi yani görümcem doğum yaptı çok şükür Deniz bebeğimiz sağlıkla dünyaya geldi... Annesi aylarca bebeği için çok özenli ve titizlikle bir hazırlık yaptı... Onun için tamamen el işi göz nurundan oluşan süslü hastane çıkışları, süslü anı defterinden tutun da süslü ve taşlı anne terliğinin yanısıra bebeğin ablası için oldukça şık ve çok tatlı renklerden oluşan bir taç yaptırmıştı.

14937320_1788416474766297_7733489642962189787_n.jpg

Ben şahsen bayıldım... Erkek bebek olduğu için mavi renk tercih edilmiş ve hastane çıkışının üzerine bebeğin adı parlak taşlarla işlenmişti..

Minicik eldivenine kadar süslenen hastane çıkışı, ilk doğduğu zaman giydiği kıyafeti olmuştu.

14940033_1788418241432787_5054041974138716162_o.jpg

Hastaneye gelen ziyaretçiler için farklı hediyelikler de unutulmamıştı. Görümcem tesbih hediyesi seçmişti bunu siz de düşünebilir ve hatta kendinize göre değişik seçenekler de düşünebilirsiniz.
15037094_1788420491432562_8352806597052879055_n.jpg

Sizlere örnek olması açasından kız ve erkek bebekler için hastane odası süslemeleri örneklerinden oluşan görselleri paylaşarak fikir edinmenize yardımcı olmak istiyorum.

Hastane odasını tamamen değiştirerek oldukça renkli süslemeler ve hediye seçenekleri çoğaltabilirsiniz.

hastane-odası-süsleme-10.jpg

asil-hastaneodasi.jpg

hastane-odası-süsleme-15.jpg

Doğum süsleri için de herşey çok güzel olsa da bana göre en anlamlı ve güzel bir seçenek anı defteriydi... Anne adaylarına özellikle rica ediyorum anı defterinizi hastane odasına koymayı unutmayın çünkü yıllar geçecek belkide o anı defterine bebeğiniz için güzel ve duygusal cümleler yazan kişiler aranız da olmayacak ama yazdıkları hep sizinle kalacak...

ugur-bocekli-kral-tacli-ve-tul-kaplamali-lohusa-ve-bebek-ani-defteri-mavi-21949-86-B.jpg

IMG_20150520_114717.jpg

Eğer bu tür süslemeler elinizden geliyorsa kendiniz de yapabilirsiniz yada bu işi yapan kişilere tamamen isme ve kişiye özel tasarımlar şeklinde de yaptırabilirsiniz.

Bu tür hastane odası bebek ve anne süsleri konseptleri oldukça trend olduğunu söyleyebilirim. Siz de buna benzer şeyler düşünüyorsanız verdiğim görsel örneklerden fikir edinebilirsiniz.

Ayy ama ben bunlara bayıldım. Oğlum da bende böyle hazırlıklar yaptım . Herşeyim eksiksiz ve tamdı. Hastane odası, doğum fotoğrafçısı, evdeki dekor.Gebeliğin son günü büyük koşuşturmalar oldu :) Oğlumda hazırlıklar mavi renk üzerine oldu. İnşallah kızım olurda pembiş pembiş dekore ederim her yanı :)

Geri