Süslü bebek şekeri örnekleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Süslü bebek şekeri örnekleri
bebek şekeri örnekleri, beşikli bebek şekeri, bebek şekerleri, tesbihli bebek şekeri

Son yıllar da süslü özel tasarımlı ürünler oldukça trend oldu. Sizler için bu konumuz da bebek şekeri örneklerinden derlediğimiz görsel örnekleri paylaşıyoruz.

Süslü bebek şekerleri, hastane odasın da olduğu kadar, eve göz aydınına gelen konuklarınız ve mevlüt için oldukça isabetli seçim olacaktır.

Hem kız hem de erkek bebekler için farklı renk ve modellerden oluşan süslü bebek şekerleri arasında en çok tutulan örneklerden bazıları, tesbihli bebek şekeri, beşikli bebek şekeri ve lavanta keseli bebek şekerlerini sayabiliriz.

Bu şirin süslü bebek şekerlerini sadece doğum da değil ayrıca miniğinizin özel günlerin de diş çıkarma ve doğumgünlerinde de gelen konuklarınıza hediye edebilirsiniz.

Doğumgünleri için harika bebek şekerleri için tıklayınız

Sizlere fikir olabilecek süslü bebek şekerlerinden oluşan örnekler ise şunlar;

5_t.JPG
21_d.JPG
2574_buyuk.JPG
BEBEK ŞEKERİ2.JPG
besik_bebek_sekerleri.JPG
biberon-bebek-şekeri-12.JPG
erkek bebek puset 185-250.JPG
evde_bebek_sekeri_yapimi_modelleri_2015-25.JPG
IMG_5431.JPG
kovalı-bebek-şekeri-örnekleri.JPG
tespihli-bebek-sekeri-modelleri-8-530x707.JPG

Bu konular da ilginizi çekebilir

Ev yapımı bebek şekerleri

süslü bebek beşikleri

kız bebekler için mevlüt kıyafetleri

çok güzelmiş bebek şekerleri ben zaten bayılıyorum bu tarz şeylere hatta bazen denk geldiğinde nikahda olsun mevlütte falan beğendiğim şekerlemeleri eğer magneti varsa buzdolabına asıyorum içlerinde resmen içimin gittiği bebek şekerleri oldu bende çok istemiştim mevlütte ama kısmet olmadı tesbihli bebek şekeride son zamanlarda çok popüler oldu anlamlı ve değerli bir hediye olarak tercih edilebilir diye düşünüyorum

Geri