Süslü Kiz Annelerine

karakuzu

Daimi Üye
Üye
Süslü Kiz Annelerine
3 bucuk yasinda bi kizim var o kadar süslüki. En az 10 renk ojesi var. Ruj sürmek istiyo sürekli bende cocuklar icin olan renkli dudak kremi aldim. Hem ruj gibi kullaniyo hemde dudaklarini koruyo. Bugun alisverise gitcez bakalim yine neye sarilcak. Ben almadigim zaman babasini yagliyo o da dayanamiyo. .:S
Hanimlar siz neler yapiyosunuz süslü kizlarinizla :)

kokoş kız.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim kızım Mayıs ayında iki yaşına girecek ama şimdiden kokoş olacağının sinyallerini vermeye başladı:D:D Banada çekerse vay dünyanın haline hahaha makyajı çok seviyor büyük bayan terlikleri giymeye bayılıyor bide süslü kıyafetler olduğu zaman çok hoşuna gidiyor büyüdükçe eminim ki makyaj malzemelerim hep araya gidecek:D:D birtek eksiğimiz kızımın saçı yok uzamıyor kısacık saçları var onlarda uzasa özel bir toka aksesuar kutusu alacam kız annesi olmak bambaşka bir duyguymuş Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Ayyyy mawiiimm evet bi gün gelcek o zaman kizindan kurtardigin bikac makyaj malzemeleriyle makyaj yapmak zorunda kalcaksin. Benim gibi hahaha bu cadidan 2 tane olcak bende napcaksam 2 süslüyle birlikte:S

Kızım olmadan önce çevremdekiler hep şunu derdi"senin kızın olsa düşünemiyoruz memleketin halini nasıl olur kimbilir nasıl güzel olur" diye :D:D bende çok severim süsü püsü giyinmeyi kuşanmayı bakalım kızım bana çekecekmi hahaha

Geri