Süt arayan anne var mı

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Telefon numaranızı güvenliğiniz gerekçesi ile sildik. Ulaşmak isteyen siteye kayıt olarak size özel mesaj atabilir. Saygılar. Ayrıca duyarlılığınız için sizi tebrik ediyorum.

İ

İklimya

Yeni Üye
Üye
Nesrin gülce' Alıntı:
Sütlerimi bagislamak istyrm
Lütfen benim çok ihtiyacım var kızım prematüre doğdu şuan kövüzde ve bağışıklığı olmadığından enfeksiyon geçiriyor lütfen dönüş yapın

İ

İklimya

Yeni Üye
Üye
Nesrin gülce' Alıntı:
Sütlerimi bagislamak istyrm
Nasıl ulaşacağım size anne sütüne çok ihtiyacım var kızım kövüzde 30 haftalık doğdu 15 gün önce ölümden döndü sık sık enfeksiyon geçiriyor bağışıklığı yetersiz

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
İklimya' Alıntı:
Lütfen benim çok ihtiyacım var kızım prematüre doğdu şuan kövüzde ve bağışıklığı olmadığından enfeksiyon geçiriyor lütfen dönüş yapın

Selamlar, Durumunuz acil olduğu için telefon numaranızı açık bıraktık lütfen irtibat sağladığınızda acilen bize bu konuya telefo numaranızın kaldırılması hususunda bilgi verin gereğini yapalım. rahatsız edilmeyin olur mu ?

H

Hanser

Forum Okuru
Bizde anne sütü var satılık ulaşmak isteyen arayabilir
05453350309

C

Cedeniz

Forum Okuru
İklimya' Alıntı:
Benim d kızım küvözde kalmıştı. Çok sütüm birikti. Hangi hastanede olduğunuzu yazarsanız bizzat ulaştırabilirsiniz.

T

Tubaserra

Yeni Üye
Üye
Ankara’da oturuyorum. Benimde anne sütüne ihtiyacım var. Elden teslim alabilirim.

İ

İklimya

Yeni Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Selamlar, Durumunuz acil olduğu için telefon numaranızı açık bıraktık lütfen irtibat sağladığınızda acilen bize bu konuya telefo numaranızın kaldırılması hususunda bilgi verin gereğini yapalım. rahatsız edilmeyin olur mu ?
Bu mesajı cevaplarken numaram yukarıda görünüyor duyarlılığınız için çok memnun kaldım fakat bu mesajın üstünde numaram görünüyor silebilirseniz çok mutlu olurum

İ

İklimya

Yeni Üye
Üye
B
Cedeniz' Alıntı:
Benim d kızım küvözde kalmıştı. Çok sütüm birikti. Hangi hastanede olduğunuzu yazarsanız bizzat ulaştırabilirsiniz.
ağcılar hospitalist hastanesi istanbul

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
İklimya' Alıntı:
Bu mesajı cevaplarken numaram yukarıda görünüyor duyarlılığınız için çok memnun kaldım fakat bu mesajın üstünde numaram görünüyor silebilirseniz çok mutlu olurum
Numaranız silinmiştir..

T

tropikkız

Forum Okuru
merhaba . adana da yaşıyorum . anne sütü ihtiyacı olanlar mersin ve adana dan ulaşabilir . telafon numaramın kalmasında herhangi bir sakınca yoktur.
whatsapptan mesaj atarsanız memnun olurum . 05414889492

S

SÜT ANNE ARIYORUM

Forum Okuru
ÖNCELİKLE ALLAH HİÇ BİR KULUNA ÖNCELİKLE TÜRK VE İSMLAM ALEMİNDEN OLAN KULLARINA DERMANSIZ DERT VERMESİN AMİN...AMİN...AMİN...
ANKARA İLİNDE BULUNAN HANIMEFENDİLER SÜT ANNELİK YAPARIM DİYENLER VAR İSE,,, YADA SÜTÜ FAZLA GELEN ANNELER SAĞIP SÜTÜMÜ VERİRİM DİYEN HANIMEFENDİLER VAR İSE LÜTFEN BENİMLE İRTİBATA GEÇERLERSE İSABET OLUR... HERKESE SAĞLIK SIHAT DİLEDİM... MAİL ADRESİM.. meralcaglar_1971mynet.com adresinden ulaşsınlar lütfen... ŞAYET TÜRKİYE GENELİNDEN DE ULAŞMAK İSTEYENLER VAR İSE SAYGI VE HÜRMETLE BEKLİYORUM....