Süt arayan anne var mı

H

Hanser

Forum Okuru
Daisy8583' Alıntı:
Merhaba nerde yaşıyordınuz? Hala süte ihtiyacınız var mı?
Istanbul da süt var dondurulmuş

H

Hanser

Forum Okuru
Tubaserra' Alıntı:
Ankara’da oturuyorum. Benimde anne sütüne ihtiyacım var. Elden teslim alabilirim.
Bizde var dondurulmuş sütümüz var günlük de sağılıyor numaramız 05453350309

S

snm.cll97

Forum Okuru
Cedeniz' Alıntı:
Benim d kızım küvözde kalmıştı. Çok sütüm birikti. Hangi hastanede olduğunuzu yazarsanız bizzat ulaştırabilirsiniz.
benm kızım 103 gündür küvozde taburcu olduk sütüm kesildi 930 gram dogdu bnm süte ihtiyacımvar

A

Ayça imren

Forum Okuru
snm.cll97' Alıntı:
benm kızım 103 gündür küvozde taburcu olduk sütüm kesildi 930 gram dogdu bnm süte ihtiyacımvar
Numaranızı yazarmısınız lütfen.çok fazla sütüm birikti ve dondurulmuş bir şekilde muhafaza ediyorum. 2 hafta önce doğum yaptm.

H

Helinsuuuuu

Forum Okuru
İklimya' Alıntı:
Kızım prematüre doğdu çok ihtiyacımız var anne sütüm hiç Yok denecek kadar lütfen yardım edin
İklimya' Alıntı:
Nasıl ulaşacağım size anne sütüne çok ihtiyacım var kızım kövüzde 30 haftalık doğdu 15 gün önce ölümden döndü sık sık enfeksiyon geçiriyor bağışıklığı yetersiz
Merhaba hala süte ihtiyacınız varmı
İklimya' Alıntı:
Nasıl ulaşacağım size anne sütüne çok ihtiyacım var kızım kövüzde 30 haftalık doğdu 15 gün önce ölümden döndü sık sık enfeksiyon geçiriyor bağışıklığı yetersiz
Merhaba süte ihtiyacınız varmı bagıslamak istiyorum

D

Deniz hanım

Forum Okuru
Anne sütü arayanlar, 05426366916 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Ç

Çiso

Yeni Üye
Üye
Izmirde oturuyorum. Kizim premature cok sutum birikti. Izmirden sut isteyen olursa bagislamak istiyorum. Telefonum 5355815081

Z

Zeynep cetin

Forum Okuru
Bodrumdayım anne sütüne ihtiyacı olan varsa yazabilir mi?

S

seymahmşre

Yeni Üye
Üye
30ağustos2019 tarihinde Doğum yaptım. Çanakkalede yaşıyorum. Sigara alkol gazlı içecek kullanmıyorum. Düzenli sağım yapıyorum. İhtiyacı olanlar ulaşabilir. Mail:seymamercan11@hotmail.com 05533017833