sutun buharına oturarak hamile kalmak

Öncelikle belirtmeliyimki Allah bağışlarsa iki tane oğlum var.ilk çocuktan bir süre sonra ikinci bir bebeği yapmaya karar verdik fakat 3 sene korunmayıp istediğimiz halde olmamıştı o yüzden bebek özlemi çeken arkadaşların ruh halini çok iyi anlayanlardan biriyim her ay o regl lekesini görmek beni mahvediyor hatta çoğu kez ağlatıyordu.Bakın arkadaşlar 3 sene boyunca bende bazı yöntemler pozisyonlar denedim v.s
3 sene sonunda en umutsuz ve beklemediğim bir ayda hamile kaldım 3 sene bir ağrı kesici bile içmedim nolur nolmaz diye ümitsiz olduğum o ay checkup tan tutunda diş çektirip onlarca ilaç aldım ve o ay hamile kaldım çünkü bebekle ilgili o ay kendimi psikolojikmen rahat bırakmıştım nasıl olsa bu ay asla olmaz düşüncesindeydim.
İşin özü lafın kısasına gelince psikolojik durumunuz çok önemli asla ama asla baskıyla bu işler olmuyor öncelikle kendinizi rahatlatmanız gerek bir kere aklınızdan bebekle ilgili düşünceleri çıkarın yani olacakmı olmıcakmı gibisine kafanızı başka şeylere verin göreceksiniz bu rahatlama çok işinize yarayacak bunu unutmayın:tik:
evet mavicim cok dogru canım basta sitresten cok uzak durmak gerek yumurtaları olumsuz etkiliyor gercekten sonra yumurtlama tarihini tam bilmek gerekiyor tabi en baasta bebegi ALLAH veriyor onun için sitrewsede girmeye gerek yok

merhaba arkadaşlar,tecrübemi sizlerle paylaşmak istiyorum..bir faydası olursa çok sevinirim.evlendikten sonra bir yıl korunmamamıza rağmen hamile kalamamıştım.tam tedaviye başlayacaktık ki bir arkadaşım bu kürü tavsiye etti.bir miktar sütün içine bir demet maydonoz,iki tane iri doğranmış patates ,biraz karabiberi katıp kaynatıyoruz.2-3 dakika kaynadıktan sonra bir çay bardağı rakı koyup buharına çömelerek oturuyoruz.tabi etrafınıza bir battaniye sararak.buharın yakmamasına dikkat edin..yarım saat sonra üşütmeden altınıza yastık koyarak ilişkiye girin.ayağa kalkmadan yatın.ben o ay hamile kalmıştım.ha unutmadan adetinizin bittiği gün veya bir sonraki gün uygulayın bunu.sonra günaşırı ilişkiye girin.hepinize bol şans sevgiler...

,,,,

sütün buharına oturunca gerçekten hamile kalınıyor mu

sude

bende pisikolojik rahatım ama olmuyor niyeyse allah isteyen herkese nasip etsin

kızlar zamanı gelince bebşlerimizzz bize gelecekler kızlar ya bu duyduklarınızın hepisni yamayın herkesin bünyesi farklı alah korusun başka sebeblere yol açarsınızzzzzzzzzzzz dikat edinn her kulak duyduklarınızı yapmayın alahım zamnının bekliyorr yeterki bbeişlerimiz sağlıklı olsunn ve beklemek en güzzelii ...

ARKADAŞLAR KAÇ GÜN YAPMAK LAZIM BENDE DÜN BAŞLADIM AMA ÇALIŞTIĞIM İÇİN DÜZENLİ YAPAMIYORUM YATMADAN ÖNCE YAPABİLİYORUM HALA UYGULAYAN VARSA YARDIMCI OLURMUSUNUZ

eed bende duymuştum stres yapmak çok etkiliyormuşşş amaa elden bi,şi gelmiyorki tepende cocuk da cocuk dienn adamm olduğu sürece zorr benim basimda varrrrr:((((

merhaba kızlar ben polikistik over im acaba süt ve maydonoz buharını yapsam işe yara mı sizce???? bu arada allah herkesin yardımcısı olsu.

Benim düzensiz adetim var .kist te var.bebek istiyorum ama süt buharını yapsam zararı olur mu. 3 aydır yine adet olmadım :(

Geri