sutun buharına oturarak hamile kalmak

Arkadaslar bende yapıyorum suan 1 kg süt bir demet maydanoz bir demet yarpuz ve 1 çay bardağı zeytin yağı bir çay bardağı kaçak çay hepsini karıştırıp 15 dk kaynatın ve içine 1 yemek kaşığı vicks buharlaşan merhem koyup 1 saat buharina oturun ama kesinlikle cok sıcak olmayacak 3 gun uygulayın gerisi esinizle size kalıyor hadi kolay gelsin

Merhabalarrr... Ben yeniyim aynı dertten müzdaribim adetim 3 gün önce bitti ve biter bitmez süt ve maydanoz buhahırını yapmaya başladım akabinde eşimle birlikte olduk bekliyorum şimdi yakınlarda yapıp sonuç bulan varsa lütfen yazsın

Slm kızlar ben 1.yıldır evlıyım ve cocuk ısdıyosum bu suyle maydanozu deneyıpde sonuc alan varsa yazabılırmı tam olarak ne yapmalıyım...lutfen

Arkadaşlar konu açılalı çok olmuş ama inşallah cvp veren olur.. ben evleneli 5 yıl olmak üzere. Hiç korunmadık.ama bebişimiz olmadı. Çok doktora gittim ama hem bende hemde eşimde hiç sorun olmadığı halde olmuyor. Süt ve maydonoz buharını çok duydum. Annemde yapmış zamanında. Geçen ay soğan kürü yaptım ilk olarak buayda bunu deneyim diyorum. Yapan varsa eğer yardımcı olun lütfennñ...

Aynı sütü tekrar mı kaynatacaz ertesi günde yoksa her defasında taze sütlemi yapacagız umarım biriniz cevap verirsiniz iyi akşamlar

Bende bu yazılarınızı 15 gündür okuyorum ve bugun uygulamadayım insallah olur çok istiyorum

ben süt buharına değilde maydanoz kaynatıp buharına oturmuştum inanılmaz iltihap söküyor ama asla üşütmemeniz gerekiyor süt buharınıda duydum ama hiç denemedim deneyenlerin olduğunu biliyorum hatta işe yarayıp bu yöntemle hamile kalanların da olduğunu duydum burada önemli olan asla üşütmemeniz gerekiyor kendinizi sıcak tutmanız lazım çünkü iltihap söküldüğü için rahim temizleniyor ve hamileliğe zemin hazırlanıyor

Mrba Allah yardımcınız olsun okuyunca yazmak istedim.düzensiz adet bebek vb sıkıntılar için instegramda hanimlaraozelmacun diye bi sayfa var kesinlikle tavsiye ederim szde takip edip okudukça gördükçe insanlara faydasını hemen sipariş edersiniz eminim faydalanın istedim ins şifa olur

Geri