Taç marka lisanslı tek kişilik pike takımları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Taç marka lisanslı tek kişilik pike takımları
Yaz ayların da her evin ihtiyacı olan pike takımları, taç markanın koleksiyonunda ki lisanslı ürünler ile çocuk ve genç odalarına farklı bir tarz katıyor.

Çocuğunuzun sevdiği masal ve çizgi kahramanlarının yanısıra fanatik pike takımları taç markanın lisanslı ürünlerinin bulunduğu koleksiyon da yer alıyor.

Yaz ayları ne kadar sıcak geçerse geçsin illaki üzerinize mutlaka ince de olsa bir örtü almak zorundasınız. Hele birde eğer klimanın bulunduğu odada yatıyorsanız pikeye ihtiyaç duyarsınız.

Taç lisanslı pike takımları, kız ve çocuk odasına özel farklı modeller ile yer alıyor. Hem pike olarak hemde yatak örtüsü olarak kullanabileceğiniz taç pike takımları, bir yastık kılıfı, çarşaf ve pikeden oluşuyor.

Taç lisanslı pike takımları arasın da prensesli pike takımı, fanatik pike takımları, arabalı pike takımı, spiderman pike takımları ve daha birçok disney kahramanlarından oluşan pike takımlarını sayabiliriz. Cıvıl cıvıl renkleri ve desenleriyle çocuğunuzun da çok seveceği taç pike takımı modellerinden seçtiğimiz örnekleri sizler için paylaşıyoruz.
93_tac-lisans-63707_1.JPG
3056_buyuk.JPG
60114007.JPG
9439447449650.JPG
181220151345002.JPG
190220140055282.JPG
lsansli_urunler_18912.JPG
shortcake-complset-b.JPG
spiderman-bridge.JPG
tac-lisansli-barbie-pets-pike-takimi.JPG
tac-lisansli-minnie-mouse-fashion-icons-pike-takimi-289351-85-B.JPG
win2-550x550.JPG

lisanslı pikeyi bende kızıma kullanıyorum onunki barbili ama sanırım biraz sıkılmaya başladı farklı bir karakterin adını söyleyip duruyor bana :) bende geceleri pike olarak gündüzleri yatak örtüsü olarak kullanıyorum marka olarak da taç gerçekten çok kaliteli ve ürün çeşidi oldukça fazla lisanslı ürünleride çok güzel

Geri