Takma kirpik nasıl takılır nasıl çıkarılır kızlar?

E

Esin yavaş

Forum Okuru
Takma kirpik nasıl takılır nasıl çıkarılır kızlar?

Takma kirpik nasıl çıkarılır melek kadınlar kulübü takma kirpik nasıl çıkarılır YouTube forumda.​

Ben ilk kez takma kirpik aldım nasıl kullanılıyor bilemiyorum arkadaşlar. Daha önce takma kirpik kullanan varsa takması ve çıkarılması nasıl bilgi verebilir misiniz? Kirpiklerim biraz seyrek ve cansız o yüzden takma kirpik aldım uygulaması ve çıkarılması lazım bana. Takma kirpik nasıl çıkarılır ve nasıl takılır?

Merhabalar
Takma kirpikler bildiğim kadarıyla ve ayrıntıları ile size anlatacağım. Takma kirpik takarken yapıştırıcı da oluyor mutlaka yapıştırıcı da olmalı kirpik takarken. Nasıl uygulanıyor peki?

Önce kirpige tam tel kısmına yapıştırıcı sürüyorsunuz biraz ve hemen yapistirmayin ki bulaşmasın çok. Biraz ufledikten sonra cımbız ile kirpiklerin üzerine ama kirpiklerin üzerindeki etinize yapıştırmalısınız böylece takma kirpikleri çıkarırken kolayca çıkarabilirsiniz. Çıkarırken de aslında etinize yapistirdiginiz için kolayca sıyrılacaktir ama eğer kalkacak gibi değilse makyaj temizleme ıslak mendil filan varsa biraz takma kirpikleri ovusturduktan sonra yavaşça sıyırın işte bu kadar.

Dilerseniz "takma kirpik kullanımı" ile ilgili detaylı bir yazı okumak isterseniz aşağıdaki yazıyı inceleyebilirsiniz.

Geri