tanıtıma bakın!!!

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
tanıtıma bakın!!!
Bir süre önce kullandığım krem bitince her zaman gittiğim mağazaya satın almak için gittim. Yine her zaman ki gibi almasam da neler var neler yok, yeni neler gelmiş diye dolaşırken elimdeki nivea kremi gören aşırı makyajlı bir reyon görevlisi bayan yanıma yaklaşıp elimdeki kırk yıllık nivea kreme sanki bir öcü gibi aşağılayıcı bir biçim de bakarak elindeki bir kremi gösterip; ' Bunu denemek istemez misiniz? ' deyip bana elindeki kremin son çıkan bir krem olup nasıl süper olduğundan bahsetmeye başladı. Tabi fiyatı da bir o kadar süperdi. Neyse buraya kadar çok sorun yok ama ben kullandığım kremden memnun olduğumu belirtip yürümeye devam ettiğimde bana nivea kremi kötülemeye başladı. ' Nivea krem tüylenme yapıyor hanımefendi bunu biliyor muydunuz? ' dedi. Yıllardır kullanırım asla böyle sorun yaşamadığımı belirttim bana gülerek ilk cilt kremi olan ve tüm dünyada yıllardır güvenle kullanılan krem denince ilk akla gelen nivea kremi kötülemeye devam etti... Ne uğruna? Elindeki ürünü satma uğruna.... Tamam satış yapmak için ürünü öv, hatta abart biraz ama başka bir ürünü kötülemeye hele hele nivea gibi bu konuda bir numara olan bir markayı kötülemeye kalmak çok çirkindi. Kremlerin tüylenme yapmadığını bile bile, bu kadar kötüleme beni çok rahatsız etti. Her gidişimde başka bir markaya 'en iyisi bu ' diyerek insanları kandırmaya çalışmak hiç hoş değil. ' Madem nivea bu kadar kötü o zaman neden mağazanızda satıyorsunuz? dediğimde de ' Herkes istediğini almakta tabi özgürdür' derken takındığı ifade de beni rahatsız etti.
Bu yaklaşımları hiç hoş karşılamıyorum.:n028:

adalet nerde 3 kuruş için yapamacakları yok bu milletin kızmakta haklısın

Saklanarak mi alis veris yapsak acaba?

Ne kadar haklisin Pelinsu..
Bazen oyle yerlerde insanin almak istedigi urunu alip gizlenerek saklanarak hatta bir suc isler gibi yeni urunlerin tanitimini yapan boya kutsuna dusmus gencecik kizlari alet eden firmalardan kacasim geliyor..
Inat olsun diye de belki bir cok urunu bu yuzden denemedim diyebilirim..
Hem alis veris cilginligina bu kadar kapilmamak bence en mantiklisi..
Sen kullandigin bildigin urunu almak icin magazaya girmissin kararin belli yolun belli,karsina cikip da seni caydirmak isteyen kisiyi de suclamiyorum sonucta bu onun isi belki de ekmek kapisi..
Aldirmadan yolumuza devam etmek lazim..
Amaclari belli amaclari satmak..
Ne pahasina olursa olsun..
Unutmamaliyiz ki en buyuk ilac firmalari dahi bir cok ilaci para icin satiyor sifa icin degil..
Soguk kanli ve kararli olmak en guzeli..

Aslinda bunu cok kisiden duydum yani bu kremi kullananlardan,belkide tuylenmeye neden olmasi kremin icindeki bir etken maddeye duyarli olan kisilerde bu sorun olabilir.Yinede duydudumdan beri kullanmadim ve biraz on yargili yaklastim.Kullanip memnun olduysan bu krem sana gore demektir.

sen kendı urununu kullanıyormusun cnm drdım.

hayır derse bana neden satıyorsun ozman hayret bsı der gderdım evet derse:

ayyy yk cnm sagol ozaman ben agda yapmayı ıyelerım yuzume ....by byeeee

:oppucuk::d050:

Evet. NIVEA TÜYLENME YAPIYOR! araştırın ve öğrenin. kim ne derse desin, hangi ürünün reklamını yaparsa yapsın- kimse size zorla bir şey satamaz. Seçim tamamen sizin..ne de olsa parayı Siz veriyorsunuz :)

Geri