Tansiyon düşüklüğü yaşayan bayanlara kısa vadeli çözüm

kızılsaç

Üye
Üye
Tansiyon düşüklüğü yaşayan bayanlara kısa vadeli çözüm

Tansiyon düşüklüğü yaşayan kadınlar Evde tansiyon nasıl yükselir Tansiyonum çok düşük evde ne yapabilirim ?

Bayanlar herkese selamlar tansiyon düşüklüğü yaşıyorum yaşayanlar var mı ? siz de benim gibi hareket eden araçta bir 5 dakika kafanızı aşağıya eğince mideniz bulanıyorsa,uyukluyorsanız yemeğe az bir süre var fakat birden açlıktan tansiyonunuz düştü yemek vaktine kadar idare etmek istiyorsanız.midenizin mentol ve okaliptusa kötü bir tepki vermiyorsa.kısa vadeli toparlanmak için mentollü şekeri tüketiyoruz.mentolle açlık hissi kısa süre baskılanıyor.düşük tansiyonun verdiği uyuşukluk ağırlık biraz daha toparlanıyor tavsiye ederim.bilimsel bir kanıtım yok.fakat nane şekerinden almadığım randimanı aldım bu açıdan tabi fazla tüketimi zararlı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
benim tansiyon sürekli düşük genelde 9/5 yada 9/6 oluyor birden kalkmalarımda ani baş dönmelerim göz kararmalarım oluyor ani bir şekilde tansiyonum düşüyor canım yemek istemesede açlık varsa çok kötüleşiyorum mentollü şekeri ilk kez duydum ama denemeye değer diye düşünüyorum en kısa zamanda denicem bu yöntemi

Geri