tarafımdan denenmiş ve müthiş sonuç alınmış diyet

*GüMüŞ*

Yeni Üye
Üye
tarafımdan denenmiş ve müthiş sonuç alınmış diyet
denenmiş diyetler denenmis diyetler denenmiş zayıflama yöntemleri diyet listeleri denenmiştir diyeti
arkadaşlar bu diyeti uyguladım ve 20 günde sporsuz 8 kilo verdim evet hızlı kilo vermek sağlıklı değil ve geri alınıyor ama bu öyle değil zaten listeye bakınca anlarsınız herşey var ölüm diyeti değil ben çok düzensiz yemek yiyordum öğün atlıyordum bu diyeti yapınca düzenli yiyince vücut alışık olmayan düzene girdi ve hızla zayıfladı
ayrıca geride almadım kiloları taki doğum yapana kadar şuan emzirdiğim için yapamıyorum ama emzirme bitince hemen yapıcam bu diyeti 3 seçenek var her öğünde size uygun olanı yada canınızın istediğini yapın hiç farketmez aynı gün sabahı farklı öğleyi farklı akşamı farklı yapabilirsiniz seçim sizin yapanlar olursa kolay gelsin.
1200 KALORİLİK DİYET
SABAH
1.SEÇENEK 2.SEÇENEK 3.SEÇENEK
1bardak meyve suyu şekersiz çay 1bardak süt
2k.boy haşlanmış patates domates salatalık vb. 1dilim peynir
Maydanoz marul vb. 2 ince dilim ekmek 5 adet zeytin
1 dilim ekmek
ÖĞLE
3 adet etli dolma 4-5 y.kaşığı pilav veya makarna 1 adet pirzola
1 kase cacık 4-5 y.kaşığı etli sebze yemeği 4-5 y.kaşığı sebze sote
İstenilen kadar salata istenildiği kadar yağsız salata 1 kase çorba
2 adet meyve 2 s.bardağı ayran istenilen kadar salata
2 dilim ekmek 1 adet meyve,1 dilim ekmek 1 adet meyve
AKŞAM 2 dilim ekmek
2-3 adet ızgara köfte haşlanmış tavuk eti 1 porsiyon menemen
4-5 y.kaşığı zeytinyağlı 1porsiyon közlenmiş sebze 2 bardak ayran
Sebze yemeği patlıcan,domates,biber istenilen kadar salata
İstenilen kadar salata 1 kase unlu çorba 1 adet meyve
1 bardak ayran 2 dilim ekmek 2 dilim ekmek
2 dilim ekmek 2 adet meyve
İKİNDİ VE GECE 1 S. BARDAĞI SÜT VEYA AYRAN
YADA 2 ADET MEYVE

Son düzenleme:
Ce: tarafımdan denenmiş ve müthiş sonuç alınmış diyet

ellerine sağlık canım deneyeceğim:D

kolay gelsin ben acemiyim konuyu anca böyle açabildim kusuruma bakmayın renklendirdim yazıları şimdi daha net anlaşılır umarım.

DAHA 3 4 KILOM KALDI..BUNU YAPICAM DENEDIM DEDINYA ORDA INANDIM ..AMA OLMAZSA BURDA YAZARIM ONA GORE...YARINDAN ITIBAREN BASLIYORUM ZEYNOS DIYETINE...HADI BISMILLAH..:Dancing_chief:

kolay gelsin canım bende hamilelikte ve doğumdan sonra çok kilo aldım şuan emzirdiğim için yapamıyorum ama sütten kesince hemen bu kiloları vericem inşallah

ya zayıflamayı kafana koyarsan acıkmazsın öğünlerde içitiğin ayran seni şişiriyor zaten sen yapıcam de yaparsın ben hiç zorlanmamıştım her tartıldıkça moralin yerine gelir daha azimle yaparsın yapacaksan kolay gelsin canım.

?

o kadar kişi deneyeceğim dedi 1 ayı geçti kimse birşey yazmadı. hadi teşviklerinizi bekliyorum... :)

Geri