Tarhana çorbası diyette yenen bir çorba olabilir mi?

• Konbuyu başlatan Sumisali
  • Başlangıç tarihi
S

Sumisali

Forum Okuru
Tarhana çorbası diyette yenen bir çorba olabilir mi?

Tarhana çorbası diyette yenir mi melek kadınlar kulübü tarhana çorbası diyet forum'da.​

Tarhana çorbası diyette yenen bir çorba olabilir mi arkadaşlar? Diyete başladım ama genel olarak çorbalar ile diyet yapmayı düşünüyorum da. Tarhana çorbası diyette yenir mi? İçinde bolca herşeyden olduğunu düşünerek ben yakışacağını düşünüyorum.

images (1).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Diyette çorba elbette sağlıklı bir seçenek olur üstelik ekmeksiz yediğinizde daha bir makbule geçer. Tabii biliyorsunuz ki diyette porsiyon ve kalori hesabı dikkatli yapılmalı ayrıca tarhana undan yapılıyor ise buna dikkat edilmeli çünkü un karbonhidrat biliyorsunuz ki. Eğer tam buğday unundan yapılırsa tarhana iste harika bir diyet yemeği olur hem besleyici hem de tok tutucudur zaten tarhana. İçinde yok yok bence diyet corbasi olabilecek en iyi çorba diyebilirim. Çok eskilerde bile şifa deposu hastalıklara iyi gelen tarhana nasıl diye yemeği olmasın değil mi? Tarhana çorbası diyette yenir diyoruz ve konuyu kapatiyoruz.

Dilerseniz çorba diyetini merak ediyorsanız aşağıdaki linkten konumuzu inceleyebilirsiniz. "Çorba diyeti nasıl yapılır" çorba diyeti hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Geri