Tarlusal kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

Merhaba daha önce hiç adet olmadım tarlusal kullandım daha öncesinde 2 kere hemen ilaç bitince olmuştum ama bu sefer ilaç biteli 4 gün oluyor ama adet görmedim doktora gitmelimiyim

Tarlusal kullanımı sonrası 7-10 gün sonra adet kanaması başlar. 10 günden fazla gecikme söz konusu olursa hekiminizle iletişime geçin.

adet gecikmesi nedeniyle tarlusal kullandım ama henüz adet olmadım ilaç biteli 3 gün oldu ne zaman adet olurum

Tarlusal kullanımı bittikten sonra 7-10 gün içinde kanama başlar. Uzun süren gecikme yaşarsanız ilacı reçete eden hekiminizle iletişime geçin..

erken menopoz yaşayanlar için de tarlusal kullanılabilirmi ben birkaç aydır adet olmuyorum menopozdan şüpheleniyorum arada bir lekem geliyor sadece oda bir iki damla diyebilirim tarlusal kullansam acaba adetimi söktürürmü ki hiç bu şekilde kullanan varmı aranızda

ben bilmeden hamile kaldım diyelim ve bu esnada tarlusal kullandım acaba söktürürmü bide bu aşamada herhangi bir yan etkisi olurmu ki benim komşuma vermiş doktor adet düzensizliği için üç beş ayda bir olur kadıncağız bu tarlusalı kullandıktan sonra bayağı bir düzene girdi şimdi gayet iyi bir şekilde adet olmaya başladı

ben bilmeden hamile kaldım diyelim ve bu esnada tarlusal kullandım acaba söktürürmü bide bu aşamada herhangi bir yan etkisi olurmu ki benim komşuma vermiş doktor adet düzensizliği için üç beş ayda bir olur kadıncağız bu tarlusalı kullandıktan sonra bayağı bir düzene girdi şimdi gayet iyi bir şekilde adet olmaya başladı

Tarlusal gebelikte kullanılmaz + gebelikte bebek açısından riskli ilaçlardan birisi. Gebelik döneminde uygulandığı takdirde ciddi doğum kusurlarına yolaçabilir. Doktora danışmadan gebelik şüphesi dışlanmadan kullanılmamalıdır.

1 aydır adet olmuyorum tarlusal aldım yarın bitecek ama hala adet olmadım ilaç işe yaramadımı

Adet gecikmesi bir çok koşuldan kaynaklanabilir nedeni muayene ve hormon tetkitleri yapılarak anlaşılabilir. Tarlusal bittikten 7-10 gün içinde adet kanamanız başlar. Bu süre zarfında adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün.

Geri