Tarlusal sonrası adet oldum Gebe olabilir miyim

asujcv

Yeni Üye
Üye
Tarlusal sonrası adet oldum Gebe olabilir miyim
Merhaba 4 Ekim'de şüpheli ilişkim oldu aynı zamanda adet gecikmem vardi 12 ekimde kan testi yaptırdım negatif çıkınca doktor tarlusal verdi kullandıktan sonra adet oldum.. Ancak 6-7 Kasım'da pembe bir akintim akintim oldu çok az bunun gebelikle ilgisi var mıdır internette okuyunca çok panik yaptım 4 Ekim'den sonra birlikteliğim olmadı ama çok korkuyorum 8 kasimda gece idrar testi yaptım tek çizgi çıktı acaba hamile olsam çift çizgi çıkmaz miydi 35 gün sonra lütfen yardımcı olun..

Daha önce adetiniz gerçekleşmiş , bu durumda gebelik söz konusu değildir. Pembe lekelenme yumurtlama döneminde, rahimde kist, yara,vs durumlarında olabilir. Gebelik testi sonucunuzda negatif gebe olmadığınıza ikna olmaya çalışın. İkna olamıyorsanız hcg testi yapın.

Daha önce adetiniz gerçekleşmiş , bu durumda gebelik söz konusu değildir. Pembe lekelenme yumurtlama döneminde, rahimde kist, yara,vs durumlarında olabilir. Gebelik testi sonucunuzda negatif gebe olmadığınıza ikna olmaya çalışın. İkna olamıyorsanız hcg testi yapın.
Çok teşekkür ederim içimi rahatlattiniz eğer olsaydı ilişkiden 35 gün sonra idrar testinde kesin çıkardı dimi cok oluyorum ama sizce bu durumda kadın doğum doktoruna kontrole gitmeme gerek var mı

Rica ederim.. Gebelik söz konusu olsaydı elbetteki test sonucunuz pozitif olurdu. Korkunuzu endişenizi gidermek adına hcg testi yapabilirsiniz.

Bilgi kirliliği çok maalesef. Doğru kaynaklardan bilgi edinmek gerekiyor. Dilediğiniz zaman tekrar soru sorabilirsiniz. Sağlıklı günler diliyorum.

Merhaba, başlığı gördükten sonra endişeye kapıldım. Korunmasiz anal iliski sonrasi 20 günlük adet gecikmesiyle doktora çıktım. Gebelik testi yapildi negatif çıktı. Doktor hormonlarimdaki dengesizlikten kaynakli oldugunu soyledi. Tarlusal yazdı ve kullandim ve su an adetim. Kan testinde negatif çıkmasina rağmen gebelik durumu olmaz dimi? internette tarlusal kullanip adet olmasina ragmen gebelik yasayanlarla ilgili bir sürü sey mevcut. Inanin cok streslendim aksam aksam. Böyle bir ihtimal var mi ?

Merhaba, başlığı gördükten sonra endişeye kapıldım. Korunmasiz anal iliski sonrasi 20 günlük adet gecikmesiyle doktora çıktım. Gebelik testi yapildi negatif çıktı. Doktor hormonlarimdaki dengesizlikten kaynakli oldugunu soyledi. Tarlusal yazdı ve kullandim ve su an adetim. Kan testinde negatif çıkmasina rağmen gebelik durumu olmaz dimi? internette tarlusal kullanip adet olmasina ragmen gebelik yasayanlarla ilgili bir sürü sey mevcut. Inanin cok streslendim aksam aksam. Böyle bir ihtimal var mi ?
anal ilişkiden hamile kalınacağını hiç sanmıyorum. açıkcası ben de aynı şekilde yazılan şeylerden çok tedirgin olmuştum ve ben kan testini de erken yaptırmıştım..ama siz 20 günlük gecikme diyorsunuz olsaydı kesin çıkardı..

anal ilişkiden hamile kalınacağını hiç sanmıyorum. açıkcası ben de aynı şekilde yazılan şeylerden çok tedirgin olmuştum ve ben kan testini de erken yaptırmıştım..ama siz 20 günlük gecikme diyorsunuz olsaydı kesin çıkardı..
Evet 20 günlük gecikmede testte cikardi diye düşünüyorum ben de ama inanin internette o kadar asılsız sey yazılı ki insanin kafası karışıyor ve haliyle stres tavan yapıyor. Başlığınızı okuyunca yazmak istedim ben de durumumu.

Gebelik testi sonucunuz negatif çıkmış , gecikmenizin nedeni belirlenmiş. Bu durumda gebe değilsiniz.

Geri