tarot falına burdan baktırabilirsiniz!!!

Cevap: tarot falına burdan baktırabilirsiniz!!!

bana hep karamsarlık dolu yorum çıkıyor....

bende baktırmak ıstıorum adım gızem sevgılımın adı mert evlılık gorunuomu o kova ben akrep burcuyum hemen bakarsanız cok sevınırım

Tarot Açılımınız: Belirleyici Kart : şu andaki durumunuzu temsil eder.
seven_of_pentacles.jpg

Para Yedilisi Bu kart değişik şekillerde yorumlanabilir.Para kartıdır.Maddi kayıplara uğrayabilirsiniz.Yahut emeğinizin karşılığında yüklü miktarlarda bir kazanca erişebilirsiniz.
Karşıt Kart: size etki eden ve karşı duran nedenleri gösterir
emperor2.jpg

Ters Gelen Kral Duygusal açıdan toy olmanız duygularınızın zekanızın önüne geçmesine yol açıyor.Bu kart engeller zayıflık ve güçsüzlüğün işaretidir. Mevcut pozisyonunuzu kaybedebilirsiniz.
Temel Kart: sorunun ana nedenini belirler
nine_of_swords.jpg

Kılıç Dokuzlusu Tarot destesinin en uğursuz bir kartıdır.Kehanetleri ise ölüm,başarısızlık, sefillik ve karar verme yeteneksizliği.,gecikmiş işler. Her şeyin ters gitmesi ve kederdir.
Yakın Geçmiş: geçmiş olayları ve nedenlerini verir
two_of_pentacles2.jpg

Ters Gelen Para İkilisi Yapmacık tavırlarınızı bir yana bırakın.Yüce Mevlana'nın da dediği gibi Ya olduğun gibi görün! Ya göründüğün gibi ol!
Şuan: şu anda olan olayların açıklanmasını hedef alır.
knight_of_swords2.jpg

Ters Gelen Kılıç Şovalyesi İlişkinizde bir ayrılık yaşayabilirsiniz.Size karşı yapılan haksızlıklara karşı sesinizi biraz yükseltmelisiniz.Pasif tavırlarınız size hiç bir fayda sağlamayacak.
Gelecek: gelecekte olacakla ilgili bilgiler taşır.
high_priestess.jpg

Azize Bu kart ne kadar sessiz ve sükunetli bir yapıya sahip olsanız da yeni heyecanlara açık olduğunuz simgeler.Yeni kararlar almadan çevrenize ne kadar anlayışlı bir yapınız olduğunu hissettirin.Ayrıca ilişkinizde de bu olumlu ve yaratıcı tavırlarınızın meyvelerini topluyorsunuz.
Duygular: Şuandaki duygularınızı açıklar
seven_of_pentacles2.jpg

Ters Gelen Para Yedilisi Sabırsızlık ve maddi kuşkular içerisindesiniz.Yakın zamanda verdiğiniz borcun sıkıntısı üzerinizde dolanıyor.
Dış Güçler: etkilerini ve ilişkininin üzerindeki etkisini belirler
magician.jpg

Sihirbaz Kişisel yetenekleriniz kontrol etmedeki ustalık ve becerileriniz size yeni iş imkanları sunacak.Başarıya ve temel adımlarınıza emin adımlarla giderken arzularınızı da bir kenara atmayın.Yeni bir dönem sizi bekliyor.
İstekler ve Umutlar:sorunuzun sonucunda umut ve isteklerinizi gösterir.
five_of_cups2.jpg

Ters Gelen Kupa Beşlisi Tam her şey bitti derken yeni bir destek alacak ve ümitli bekleyişinizin meyvelerini toplayacaksınız..Hayat sizin için yeniden başlıyor.Şimdi geçmiş hatalarınızdan ders alma zamanı.
Sonuç: sorunuzun genel olarak sonuçlarını temsil eder.
three_of_cups.jpg

Kupa Üçlüsü İlişkinizde yahut iş yaşamanızda üçüncü bir şahsın yardımı sayesinde mutluluğa ulaşacaksınız.Bereketli ve şifalı günler sizi bekliyor.
herşey ters görünsede sonuç iyiye benziyor hadi bakalım bekleyip göreceğiz :)

c%281%29.gif

merhaba handanca!....yine ben.bakacağın tarotu sabırsızlıkla bekliyorum.melekler mekanı çok hoşuma gitti.artık bütün çalışma saatlerimde fırsat buldukça hep bu sitedeyim.bir kadın için gerekli olan herşey var.özellikle güzellik için bitkisel reçeteler çok işime yarıyor.sana ve bu sitede emeği geçen herkese çok teşekkürler.kendine iyi bak canım.

Geri