Taşıyıcı Anne olurmusunuz?

36 yaşında bir çocuk annesiyim. bekarım.sağlığım iyi. taşııyıcı anne olabilirim. Malum bu süreç kolay bir süreç olmayacak maddi durumum yüzünden bu olayı kabul edicem.Bu yüzden maddi durumu iyi olan aile bana mail atsın. istanbuldayım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Taşıyıcı annelik yöntemi yurt dışında yaygın olarak kullanılmasına rağmen ülkemizde kanunen yasak olduğu için uygulanamamaktadır.Bilginize .

Asla böyle bir şeyi kabul etmem.Ne taşıyıcı anne olurum nede taşıyıcı anne tutarım. Benim ablamın 21 yıldır çocuğu olmuyor.Gayet mutlu huzurlu.Hayat çocuktan ibaret değil. Herkes kaderine razı olmalı. Bu taşıyıcı annelik işi benim tüylerimi diken diken ediyor. 9 ay boyunca karnında taşı kanından kan ve can ver sonra başkasına teslim et.Bu İŞİ yapan kadınların duygusumu yok vicdanımı yok gerçekten anlamış değilim.

Tövbe Ya Rabbim hayatta taşıyıcı anne olmam. Nasıl mantıktır bende anlamış değilim. 9 ay eziyet çek. Kus öğür aşer uyuma sonra karnın da bir can kımıldasın. Tekmesini falan hisset onca sancıyı çek doğur sonra başkasına ver :( Yahu hiçmi duygunuz yok ? Hiç boşuna mecbur kaldık falan demeyin. Biçilen kadere rıza gösterin. Taşıyıcı anneyi geçtimde bebeği alan kadın acaba bebekle arasında duygusal bir bağ oluşuyormu ben bunu merak ediyorum .

bence bu kadar duygusuz olma lütfen senin olmuş ve ya olcak bilemem ama hiç olmayanı bi düşün ona göre konuş

bence bu kadar duygusuz olma lütfen senin olmuş ve ya olcak bilemem ama hiç olmayanı bi düşün ona göre konuş

Kim benmi duygusuzum :D 21 yıldır ablamın çocuğu olmuyor kadıncığaz gayet mutlu huzurlu amma büyütüyorsunuz bu çocuk olmaması durumunu .Biz dinimiz gereği kaderimize razı gelenlerdeniz. Ve taşıyıcı annellik dinimizce caiz değil. He senin dinin başkaysa yap gülüm tutan yok

Çocuğum olmasaydı :D Vallahi billahi hiç umrum da olmazdı. Bunda da vardır bir hayır diyip kenara çekilirdim. Yapı itibari ile herşeyi kafaya takan biri değilim. Kaldıki çocuk sahibi olmak çok ciddi bir sorumluluk gerektiriyor heleki bu devirde ! Çocuğumu imanlı yetiştirebilecekmiyim ? Çocuğumu taciz ve tecavüzlerden koruyabilecekmiyim ? Çocuğum vatanına milletine hayırlı olabilecekmi ? Vs... Vs... İnsan bunları düşününce böyle bir cehenneme de çocuk getirmenin çok saçma ve anlamsız olduğunu düşünüyor. Benimle aynı görüşte olmayabilirsiniz .Herkesin farklı bakış açısı vardır ve bende bir kadının çocuk sahibi olmamasının bir dert niteliğinde olduğunu düşünmüyorum ! Ayrıca bu taşıyıcı annecik işine ticaretine de karşıyım !

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çocuğum olmasaydı :D Vallahi billahi hiç umrum da olmazdı. Bunda da vardır bir hayır diyip kenara çekilirdim. Yapı itibari ile herşeyi kafaya takan biri değilim. Kaldıki çocuk sahibi olmak çok ciddi bir sorumluluk gerektiriyor heleki bu devirde ! Çocuğumu imalı yetiştirebilecekmiyim ? Çocuğumu taciz ve tecavüzlerden koruyabilecekmiyim ? Çocuğum vatanına milletine hayırlı olabilecekmi ? Vs... Vs... İnsan bunları düşününce böyle bir cehenneme de çocuk getirmenin çok saçma ve anlamsız olduğunu düşünüyor. Benimle aynı görüşte olayabilirsiniz .Herkesin farklı bakış açısı vardır ve bende bir kadının çocuk sahibi olmamasının bir dert niteliğinde olduğunu düşünmüyorum ! Ayrıca bu taşıyıcı annecik işine ticaretine de karşıyım !
haklisinnnnnn :clapping:

Çocuğum olmasaydı :D Vallahi billahi hiç umrum da olmazdı. Bunda da vardır bir hayır diyip kenara çekilirdim. Yapı itibari ile herşeyi kafaya takan biri değilim. Kaldıki çocuk sahibi olmak çok ciddi bir sorumluluk gerektiriyor heleki bu devirde ! Çocuğumu imalı yetiştirebilecekmiyim ? Çocuğumu taciz ve tecavüzlerden koruyabilecekmiyim ? Çocuğum vatanına milletine hayırlı olabilecekmi ? Vs... Vs... İnsan bunları düşününce böyle bir cehenneme de çocuk getirmenin çok saçma ve anlamsız olduğunu düşünüyor. Benimle aynı görüşte olayabilirsiniz .Herkesin farklı bakış açısı vardır ve bende bir kadının çocuk sahibi olmamasının bir dert niteliğinde olduğunu düşünmüyorum ! Ayrıca bu taşıyıcı annecik işine ticaretine de karşıyım !

merhamaetin zerresi yok sende

Geri