Taşıyıcı Anne olurmusunuz?

maddiyattan diyorsunuz ama, cocuk sevgisi baska bir sey, hicbirseyle ölcülmez ne olursa olsun. ALLAH hepimize akil fikir versin. daha neler görecegiz.

öyle konuşmak kolay tabi, hiç doğum yapamadan sorumsuz bir doktor tarafından alınmış olsaydı ve deli gibi çocuk istiyor olsaydınız, bilirdiniz yokluğun ne olduğunu ve .............

ALLAH için sizler için ve benim için neden olmasın onun sevabıda bana yeter

Taşıyıcı anne olmak büyük ve zor bir sorumluluk olsa gerek ama, sonucunda evlat özlemi çeken bir kadının mutlu etmek ve ona annelik duygusunu yaşatmakta büyük sevaptır diye düşünüyorum. Taşıyıcı anne olurum.
ALLAH, hiç kimseye evlat özlemi yaşatmasın

Okurken aklıma geldi, çok acıtıcı bir soruyla karşılaşmıştım internette,gerçi taşıyıcı felan deği,sahici anneyle ilgili ama ben ne cevap vereceğimi bilemedim valla.

bende tasıyıcı anne olmak ıstıyorum 32 yasındayım allah bagıslarsa 2 kız cocugum var ve hasret ceken herkeze allah aratmadan versın cocuk özlemı farklı ama olanlarda bırazcık kıymet bılse keske ben esma nomu veremıyecegım bana ulasmak ısteyen bunu cevaplasın ve nosunu bıraksın ben ararım

taşıyıcı anne olmak istiyorum istanbuldayım 2çocuğum var ciddi aileler arasın lütfen 5353162600

bilemiyorum valla ama suan karnimda kimil kimil eden bir melek var ve o dogmadan ben onun icin endise ediyorum, ona iyi bakabilecekmiyim iyi anne olacakmiyim diye kendimden süphe ederken dogurup baskasina veremezdim. rabbim kimseyi caresiz birakmasin. Amin
ben karnimda tasidigim bebegi benim diye bakardim biolojik olarakda olsa baskasin olsada 9 ay dile kolay insan neler cekiyor bu 9 ayda..
Rabbim tüm bebek özlemi cekenlere hayirli ve saglikli evlatlar nasip etsin insallah Amin

Allah kimseyi çaresizlikle ve evladı ile sınamasın bazen insana çaresizlik herşey yaptırabilir. İnsanın başına gelmeyince her konu hakkın da yorum yapmak çok kolaydır. Burada taşıyıcı anne olmak da taşıyıcı anneden evlat sahibi olmak da bana göre zor... Henüz bizim toplumumuz da etik olarak kabul edilmese de yabancı ülkeler de bu yola başvuran çiftlerin sayısı oldukça fazladır. Taşıyıcı anne olan kişinin psikolojisini de ayrı düşünmek lazım çünkü bende bir anneyim. Aylarca o bebeği karnında taşıyor ve onun tekmeleri ile can buluyorsunuz. Doğum anı desen o bambaşka bir olay ve bunun sonucunda belkide bebeğinizi koklayamadan alıp bir başkasına veriyorsunuz. Bunu yaparken başta kadın kabul etsede yinede çok zor diye düşünüyorum...

Geri