TAZMİNATIMI NEREYE YATIRMALIYIM?

• Konbuyu başlatan Ayten.şen
  • Başlangıç tarihi
TAZMİNATIMI NEREYE YATIRMALIYIM?
TAZMİNATIMI NEREYE YATIRAYIRM NASIL DEĞERLENDİREYİM ?

selamlar sevgili melekler mekanı takipçileri 40 binlira gibi bi param varbu parayı yakın zamanda harcamayı düşünmüyorum ama boş boş durmasını da istemiyorum. bir şeylere yatırım yapıp değerlendirmeyi istiyorum. yatırım konusunda danışacak biri tanımadığım için aklıma sizler geldiniz. sizce paramı nereye yatırsam en iyi şekilde değerlendirebilirim? amacım çok kar elde etmek değil ama zarar da etmek istemiyorum sonuçta bu para benim el emeğim göz nurum. yardımlarınız önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim canlarım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar @Ayten.şen isminizi görünce Güldür Güldür Show'daki Eşofmanlı Şevket hoca geldi aklıma :D:D Ayten. O da ağlıyor. Şimdi senin de tazminatın öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Vallahi bu hükümet doları öyle ya da böyle frenlemenin yolunu bulmuşa benziyor. Size naçizane bir fikir vermek isterim, ben yerinizde olsam altına yatırırdım Örneğin 40 binlik çeyrek ya da Cumhuriyet alın saklayın bir banka kasasına da koyabilirsiniz bana mantıklı geliyor. Aramıza hoş geldiniz. Kuyruğu da eğri ha paranın :D:D

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bu arada bir not vereyim size araştırmalarımda geçen senenin uzun vade de en fazla kazandıran yatırım aracı altın mış bilginiz olsun.

cansu_27

cansu_27

Yeni Üye
Üye
Öncelikle emekliliğin hayırlı olsun canımmm. Yıllarca çalışıp başarmışsın tebrik ediyorum. Benim aklıma para birikim falan deyince direk altın geliyor. Tabi devir biraz değişti artık farklı yatırım yolları da var illa ki bilen arkadaşlar çıkar sana yardım edecek

ßeLeN

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Ayten.şen' Alıntı:
TAZMİNATIMI NEREYE YATIRAYIRM NASIL DEĞERLENDİREYİM ?

selamlar sevgili melekler mekanı takipçileri 40 binlira gibi bi param varbu parayı yakın zamanda harcamayı düşünmüyorum ama boş boş durmasını da istemiyorum. bir şeylere yatırım yapıp değerlendirmeyi istiyorum. yatırım konusunda danışacak biri tanımadığım için aklıma sizler geldiniz. sizce paramı nereye yatırsam en iyi şekilde değerlendirebilirim? amacım çok kar elde etmek değil ama zarar da etmek istemiyorum sonuçta bu para benim el emeğim göz nurum. yardımlarınız önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim canlarım.
Merhaba , ben evlenir evlenmez işten ayrıldım ve evlilik parasi adı altında bir miktar tazminat aldım. Direk cumhuriyet altinina cevirdim. Bence en mantıklısı . Iyi ve gunlerde kullanmak nasip olsun size de .

M

Mügü

Paylaşımcı Melek
ßeLeN' Alıntı:
Merhaba , ben evlenir evlenmez işten ayrıldım ve evlilik parasi adı altında bir miktar tazminat aldım. Direk cumhuriyet altinina cevirdim. Bence en mantıklısı . Iyi ve gunlerde kullanmak nasip olsun size de .
bencede altın

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Anam parası olanlar altını olanlar en sevdiğim arkadaşlarımdır daha önce söylemişmiydim kızlar :D:D

seda.akman

seda.akman

Üye
Üye
selam tatlım.yıllardır çalışan biri olarak senin adına çok sevindim darısı benim başıma :) vadeli hesap açıp faize yatırabilirsin hem paran korunur hem aylık sana ekstra gelir olur

S

SerpilBulcak

Yeni Üye
Üye
merrhabaa.. Tebrikler öncelikle. Böyle kendi ayakları üzerinde duran kadınları görünce çok seviniyorum. Canım bence paranı altın hesabına yatır çünkü uzun süre harcamayı düşünmüyormuşşunaltın uzun vadede seni kazançlı çıkaracaktır diye düşünüyorum ben

A

Ayten.şen

Yeni Üye
Üye
Yanıt veren herkese ama Herkese teşekkür ederim arkadaşlar yanıtlarınız için beni çok mutlu ettiniz. Altına yatırım yapmayı bende düşündüm ama herkes devir değişti altında kazanç olmuyor diyor. Döviz makul gelmeye başladı bana yada vadeli hesap olayı..