Tc ile ssk sorgulama

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tc ile ssk sorgulama
Tc kimlik no Edevlet ile şifresiz sigorta Ssk Sgk hizmet dökümü döküm sorgulama Bugün sizler için şifresiz olarak sadece kimlik numaralarınızı cilt no ve doğum yeri bilgilerinizi kullanarak online şekilde ssk hizmet dökümü sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatacağız. Hatırlarsanız fi tarihinde ( 5 yıl kadar önce belkide daha fazla tam hatırlamıyorum ama yakın bi zaman ) sıralara girilerek alınıyordu bu uygulamalar. İnsanı gereksiz zaman kaybından kurtarıyor bu tür uygulamalar değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları ve misafirleri. Lafı daha fazla dolaştırmadan işlemleri anlatıyorum size. SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA>>>>>TIKLAYINIZ Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda sizi bir sayfaya yönlendirecek ben kendi bilgilerimi girerek bi sorgulama yapıyorum. Hem bağlantı çalışıyor mu işlemler doğrumu onuda test etmiş olacağım. Evet çalışıyor şimdi test ettim. Beni yönlendirdiği sayfadan normal ssk lı birisinin seçeceği yer aşağıdaki resimde görünüyor. Resimde Hizmet Bilgisi yazan yerin altında Hizmet Bilgisi 4-A yazan yere tıkladığınızda arkadaşlarım sizi otomatik olarak gün toplamlarınızı gösteren sekmeye yönlendiriyor. İsmimi ve kişisel bilgilerimide kapattım tabiki. Bu arada test etmiş olduk. Sistem gayet stabil ve hızlı olarak çalışıyor. Dip not olarak şunuda söyleyim sizlere arkadaşlarım. Buradan içinde bulunduğunuz ayın ssk primlerini göremediğinizde ” ssk primlerim yatmıyor mu gösterilmiyor mu “ diye düşünmeyin. Bu sistemde bir ay geriden takip ediliyor bilginiz olsun.

Kaynak Linki :http://www.tcilesorgulama.com/ssk-sorgulamalari/tc-ile-ssk-sorgulama

Geri