Tefal Acticook 4,5 Litre Düdüklü Tencere TAVSİYE

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tefal Acticook 4,5 Litre Düdüklü Tencere TAVSİYE
acticook yorum
Düdüklü tencere fiyatları, modelleri, tavsiyesi, 2011

Artık herkes hamarat meleklerim, şu anda indirimde olan bu Tefal ürünü ile yemeklerinizi yaparken süreden kazanacak ve lezzetli yemekler yapabileceksiniz.

Tefal ACTICOOK 4,5lt Düdüklü Tencere

14dec9ab1d762c.jpg

Mutfakta Hız Rekoru! %35 zaman, %20 Enerji tasarufu, Eko doz, Eko enerji
Sadece birkaç dakikada nefis yemekler pişirir.

EKO-ENERJİ SİSTEMİ
Özel ve patentli hava tahliye sistemi
Otomatik olarak tencerenin içindeki havanın %90'ını tahliye eder ve pişirme süresini kısaltır.

EKO-DOZ
Özel ve patentli ölçü kabı: Doğru miktarda suyu ayarlar ve pişirme süresini kısaltır.

AKILLI KONTROL SAATİ
Ocağı ne zaman kısacağınızı gösterir ve gereğinden fazla ocağı yakmanız gerekmez.

Eko Enerji Sistemi
Eko Doz
Akıllı Kontrol Saati
Buhar Çıkışı
Oksijen boşaltma sistemi
Patentli özel açma/kapama sistemi
Katlanabilir Saplar
Vitamin Sepeti

2 pişirme programı

Tüm pişirme kaynaklarında kullanıma uygun

Bu ürün normalde 420 Tl olarak satışa sunulmakta ama şu anda %23 gibi bir indirimi söz konusu,

İncelemek İçin Lütfen TIKLAYINIZ

Tefal'in duduklu tencere urunlerinden ben de cok memnunum. Son zamanlarda Tefal Optima 6tl olani kullaniyorun. Sebze ve et icin ayri iki pisirme programi var bunda disinda korkum olan duduklu patlamasini yenen otomatik kilit sistemi bulunuyor. kenarlarindan tutmasi kolay oluyor, yaklasik 220 tl ucreti var,kesinlikle tavsiye ederim :)

foruma uzun zamandir giremiyorum, ilk yorumumdan sonra hic bakamadim (ev, cocuk derken). gecen yine tefalin kampanyasini gordum, hemen girip yazayim dedim tencere ve tavalarda 3 al 2 ode, secili urunlerde de %25 indirim varmis. belki bahsettigim duduklu tencere indirime girmistir :)

Geri