teknik destek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lebensdesinger

Yeni Üye
Üye
teknik destek istiyorum
imdatttttttttt kaç üyenize danıştım cevap vermeyi lütüf saydılar ayrıca o lütüftanda kaçındılar. mod lar mı yoksa bot larmı çoğunlukta fark etmek istiyorum. fark edilmekte istiyorum.sorunum şu efendim. konu açtığımda yazıda ğarağraf ve satır başı yaptığım halde konu eklendiğinde satırlar bir bişrine girmiş görünüyor. bu olay birleşmiş milletler bümyesinde kınanır mı ya da nato askeri müdahelemi eder yoksa isa nın kutsal oğlu usa amcam gelir beni özgürleştirir mi bilmiyorum.diğer arkadaşların konularında bu sorun yaşanmıyor. bende yaşamak istemiyorum teknik,teknolojik, askeri, eknomik, sosyal,siyasal, pskolojik ve daha ne varsa bu soruna müdahele etmenizi istiyorum:)arz ederim.arkadaşlar nasıl yaptığınız söyleyin bende öğreneyim:)saygılar teşekkür ederim

Yazınızı okudum hiç bir şey anlamadım, ğarağraf nedir düşündüm çözemedim durumu tam anlatırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Sanırım paragraf demek istemiş Sadminim. Arkadaşım, konuyu ekledikten sonra düzenle kısmından tekrar rötuş atmaya çalış o zaman. Ya da paragraflarını "enter"la ayır.

Keza ben öyle yapıyorum.

arkadaşım sendeki ne bu öfke ne bu sinir ya,nerde görsem birşeylere muhalefet durumundasın.
kaç üyenize danıştım cevap vermeyi lütüf saydılar ayrıca o lütüftanda kaçındılar. mod lar mı yoksa bot larmı çoğunlukta fark etmek istiyorum.bu nasıl bir cümledir Allah aşkına.önce bi tanışmayı denesen biraz ılımlı yaklaşsan mod mu bot mu olduklarını anlıcaksın ama nerde.....

usa amcamla mb genel sekteteri mi gelmiş cevaplamaya çok sevindim teşekkür ederim amm ;sökecem şimdi klavyedeki enter tuşunu atacam kafanıza:).. zaten parağrafı enterle yapıyorum. bakın nedeyelim.

Dikkat et o tuşu atarken sekip kafanı kırmasın olur mu? Canın sıkkın heralde ama benim çok işim var hemde çok daha önemli:) şimdi seninle oyun oynayamam :)

Sevgili lebensdesinger arkadaşımızı, bu sitede yöneticilik yapan en üst düzeydeki bir Admine, konuşma tarzından dolayı 7 gün banlıyor konuyu kitliyorum.

Biraz daha seviyeli olun arkadaşlarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri