Tekrarlayan düşük ve Haşimoto Tiroid

LALEZAR

Daimi Üye
Üye
Tekrarlayan düşük ve Haşimoto Tiroid
haşimato ve gebelik haşimato tiroidi gebelik tiroidi ve
Sevgili melekler, ben 3 yıllık evliyim, 1,5 yıldır bebek istiyoruz, rahim filmi çekildi, bir kere aşılama denedik ama tutmadı, ondan sonrada kendi haline bıraktık diyebilirim, geçtiğimiz 2010 mayıs ayında ve tekrar ekim ortasında düşük yaşadım, 2. düşüğümde dr.umu değiştirmek zorunda kaldım yeni tahliller neticesinde Haşimato tiroide bakılması gerektiğini söyledi, henüz dr.a gitmedim, benim gibi sorunu olan varsa paylaşımlarınızı bekliyorum arkadaşlar....

Bak canim nette bakarken buldugum bir yaziyi sana aktariyorum.. Yani herseyin bir caresi var. Insallah tahlil yaptirdiginda sende cikmaz ama illaki cikarsa bu aklina gelsin.

Hamilelik öncesinde haşmato hastalığı saptanmışsa, bu hastalık hamileliği güçleştirebilir, ancak imkansızlaştırmaz. Yeterli ve doğru tedavi ile Haşimato hastalarının da bebek sahibi olması mümkündür.

Bak canim nette bakarken buldugum bir yaziyi sana aktariyorum.. Yani herseyin bir caresi var. Insallah tahlil yaptirdiginda sende cikmaz ama illaki cikarsa bu aklina gelsin.

Hamilelik öncesinde haşmato hastalığı saptanmışsa, bu hastalık hamileliği güçleştirebilir, ancak imkansızlaştırmaz. Yeterli ve doğru tedavi ile Haşimato hastalarının da bebek sahibi olması mümkündür.

Evet sağol Lalecim, bende baktım, ilaçlarla antikorlar bastırılıp düşükler engellenebiliyormuş, ama şu anda daha dr. gitmediğim için tam bilmiyorum, belki bu dertten muzdarip birileri vardır dedim, yaşadıklarını paylaşabileceğimiz... Hayırlısı canım..

Geri