temizliği seven melekler burayaaaaaaaa

orkide

Aktif Üye
Üye
temizliği seven melekler burayaaaaaaaa
Evet hanımlar; temizlik yapmak doğamızda var ama bazen lekelerle uğraşmak bazende bir ewi temizlemek hayli zamanımızı alıyor bu genelde kullandığımız ürün sebebiyle oluyor . İşte size işlerinizde yardımcı olabilcek iş zamanınızı yarıya indirecek ürünler . Ürünlerimiz Türk malıdır kesinlikle anti bakteriyel ve doğaya arkadaştır asal atık olmaz .

İsterseninz stesini ziyaret edebilirsiniz ..

BİOBELİNDA yazdığınızda site karşınıza çıkacaktır ordan ürünlerimizin hem kalitesine hem sitemize bakabilirsiniz .

Yok ben almayayım ama çevrem var ben satayım diye düşünen meleklerim bana pm (özel msj) atarsa sevinirim ülkenin her yerine kargolarla istediğiniz ürünleri yollamaktayız 11 parça üründe kargo ücretsiz getirir .
Rüyam ve Pasika adminimde ürün alan meleklerdir .Düşünün bir hem Türk malı kullanmış olacaksınız hem hijyen sağlayacaksınız hem ucuza uzun sure kullanacaksınız ayrıcada üye olmanın avantajlarından faydalanacaksınız .

Hadi bakalım katılımlar bekliyorum :D Aşağıda ürünleri tek tek anlatacağım buyrun meleklerim .....................

Dilerseniz BURAYA TIKLAYARAK ürün ailemizi inceleyebilir, hangi ürünün ne işe yaradığını görebilirsiniz Melek'lerim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
meleklerim ben ewimde gönul rahatlığıyla kullanıyorum özellikle tavsiye ediyorum yabancı ürünler almayalım lütfen :D
ürünlerimiz ve ne işe yaradıkları .

genel temizlik
: temizliğin her alanında kullanabileceğiniz etkili bir üründür.duvar, cam, mobilya, ahşap ve zemin temizliğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz anti bakteriyeldir
kesinlikle çizmez leke bırakmaz not: tül temizliğinde makineye koyacağınız 1 kapak genel temizlikle hayrete düşeceksiniz ( ben denedim )urunumuz 1 e 5 oranında sulandırılmaktadır 1 kg mdır sulandırıldığında tam 5 kg olucak ürünün fiyatı 10 tl dir.

çamaşır beyazlatıcısı
: renk ağartma özelliği olmaksızın hem renklilerde hemde beyazlarda güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Çamaşır makinesine 2 kaşık kullandığımızda farkı göreceksiniz.

pas ve kireç sökücü
: paskanmanın oluştuğu tum yüzeylerde kullanılır. lavabo, klozet, küvet, taş araları, fayanslarda, kumaş yüzeylerde ki pas lekelerinde, ewyelerde , çaydanlık ve ütülerde kullanılır . ütünün su haznesine çok az döküp kalanına su
koyup buhar püskürterek pası kreci atın ütünüzden . ürünümüzü çamaşır ve bulaşık makinesinin deterjan gözune koyup makinenizi kreçten kurtarabilirsiniz memnun kalacaksınız.ürünümüz 1 e 5 sulandırılmaktadır fiyatı 1o tl dir.

yağ kir sökücü:
mutfakta , ocak , fırın i aspilatör, kumaş yüzeyler gibi yağın ve kirin temizleneceği her yuzeyde kullanılır özellikle leke olan çamaşırınıza sulandırmadan üzerine döktüğünüzde ve 15 dk bekleyip makinaya attığınızda şaşıracaksınız ( ben yaptıum )
çamaşırlarda renkli ve beyaz ayırt etmeden kullanabilirsiniz. ürünümüğz 1 e 5 sulandırılır fiyatı 1o tl dir.

wc banyo temizleyici
: tuvalet , lavabo, küvet ve fayanslarda etkili sonuçlar verir anti bakteriyeldir (butun ürünlerimiz anti, bakteriyeldir) sabun yada kreç artığı bırakmaz inanılmaz hijyen sağlar hele klozetlerde bayılacaksınız ürünümüz 1 e 5 sulandırılır fiyatı 9 tl dir

cam ve mobilya temizleyicisi
: ahşap ve cam olan butun yuzeylerde rahqatlıklakullanılabşilecek bir üründür . kullanıldığı yüzeyde tozlanmayı ve kirlenmeyi geciktirir. ürünümüz 1 e 13 sulandırılır (13 kg) fiyatı 9 tl
halı şampuanı ve halı matik : halı şampuanımız elde silmeler için uygundur koltuk halı döşeme kanepe lerde her turlu kiri temizler renkleri soldurmaz parlaklık sağlar ekstra olarak durulamaya gerek kalmaz. çamaşır makinesinde deterjan gözunde beyazlatıcımızl kullanabileceğiniz

bir üründür 1 e 5 sulandırılır fiyatı 1o tl

çamaşır yumuşatıcısı
: çamaşırlarınızı ütüye hazırlar ve elektriklenmeyi önler fres kokusuyla ekstra ferahlık sağlar kokusunu uzun sure saklar ürünümüz 1 e 3 sulandırılır fiyatı 8 tl

oto şampuanı
: arabası olup arabasını çok seven melekler bundan mutlaka almalı çünkü aracınızın iç ve dış temizliğinde rahatlıkla kullanıyorsunuz kirlenmeyi geciktiriyor tozlanmayı geciktiriyor, korozyonu ,paslanmayı ve oksitlenmeyi engeller.araç yuzeyini,n toz tutmamasını sağlar.
aracın camında yağmur suyunun tutunmamasını sağlar ürünümüz 1 e 5 sulandırılmaktadır fiyatı 1o tl dir.

oda parfümü
: kalıcı ve etkili kokusuyla direk olarak kendi aparatında kullanabileceğiniz bir üründür anti bakteriyeldir astım nefes darlıgı bronşit gibi hastalıklarda rahatsız etmez asla etkilemez .halı tül ve koltuklara sıktığınızda uzunca bir muddet kalıcı olacaktır . ayrıca
ütü haznesine bir miktar koyduğunuzda dolabınızharika bir kokuyla dolacaktır sulu elektrik supurgesindede kulanabileceğiniz ürünümüz 3 çeşit koku altarnetifiyle sunulur soft, activya, bahar ferahlığı . ürünümüzün fiyatı 7 tl

sıvımatik çamaşır deterjanı:
tüm makinelerde rahatlıkla kullanılır hoş kokusu ferahlatır eldede kullanılır hem hijyen hem parlaklık sağlar asla çamaşırı deforme etmez yıpratmaz rengini korur. ürünümüz 16 tl dir

sıvı bulaşık deterjanı (makine için):
bulaşık makinenizin deterjan gözunde kullanabileceğiniz bu ürünümüz bulaşıklarınızda su lekesi kreç lekesi bırakmaz parlaklık sağlar hoş ferahtır ürünümüzün fiyatı11 11 tl

şimdi sıra geldi, mikrofiber bezlerimize
: mikrofiber bezlerimizi kullanan muşterilerimizden ve benim kulanıp ta memnun olmamdan bahsetmek istiyorum meleklerim . inanılmaz bezler asla deforme olmuyorlar verilen paraya kesinlikle değiyor . 1 sene boyunca yıpranmıyor deforme olmuyor deterjan istemiyor yıka kullan okadar pratik bir ürün
ben mutfak bezini ve cam bezini kullanıyorum inanılmaz memnunum . bezlerimiz: cam bezi, mutfak bezi, narin bezi, genel temizlik bezi. ürünümüzün fiyatı 11 tl dir .

arkadaşlar ayrıca parfümlerimiz var bay ve bayanlar için çok hoş etkileyici kokular gerçekten ben memnunum

eğer parfumlerin numunelerini denemek isterseniz butun parfumlerimizin bulunduğu numune torbamız var bunun fiyatıda 4 tl

şampuan ve duş jelimizde bulunmaktadır duş jelini kızlarım için bizim için kullanıyorum okadar yumuşatıyorki kullanmadan bilemessiniz harika şampuanlarımızda çeşitlidir kepeğe karşı ,normal kuru ve yağlı . şampuan fiyatımız 11 tl dir duş jelinin fiyatı da 11 tl dir.

işte ürünlerimizin hepsi bunlar almak isterseniz eğer 11 parça ürün almalısınız 11 parça alındığında kargo ücretsiz getirecektir nerde yaşarsanız yaşayın kapınıza teslim . ayrıca ödeme yaptığınız gun içersinde şirkete ödeme yapılır ve ertesi gun almış olduğunuz ürünler yola çıkar en fazla 2 gün içersinde kapınıza gelir garantimiz var : beyenmediğiniz ürünü 1 ay içinde iade edebiliyorsunuz
.

Pasika ve RüYaM adminimde aldılar onlarada sorup bilgilenebilirsiniz...

not : ihtiyaçtan satıyorum arkadaşlar ve gerçekten memnun kalacaksınız şimdiden saolun hepinize teşekkür ederim :D

Son düzenleme:
Ben kendim ve aynı apartmanda oturan komşularım için 11 parça sipariş verdim... Kargo ile ertesi gün geldi ürünler teslimatta da zorluk yaşamıyorsunuz...Gerçekten hem ucuz hemde oldukça kaliteli ürünler hepinize tavsiye ederim kızlar...
Orkişim liillillii :D:D

saol pasim lilililililil . ilkimefsacım bende evimde kullanoyorum gerçektende çok memnunum bazen hayrete düşürüyor beni :D:D

kızlar bu ürünler hem ekonomik hem de çok amaçlı...
ben de beğenerek kullanıyorum
paylaştığın için teşekkürler orkide

Geri