Temmuz 2013 anne adaylari....

gönül86

Hamiş Melek
Temmuz 2013 anne adaylari....
Merhaba arkadaslar....

ben 9 Haftalik hamileyim ve allah nasip ederse 08.07.2013´de bebegimi kucagima alcam...

varmi benimle ayni dönem hamileler ?? hadi dertleselim, paylasalim...
:hamile:

merhaba :) bende 10 haftalık hamileyim.bu çarşamba kontrolum var 6 haftalıkken gittiğimde kalp atışlarını duymuştuk inş.hayırlısıyla kendini bu kontrolde görmeyi bekliyorum sabırsızlıkla...benim tahmini doğum tarihim 28 haziran.temmuzda olabilir demişti doktorum..aynı zamanda hamile olan biriyle konuşmak çok güzel olur heralde...hoşçakalın..

merhaba :) bende 10 haftalık hamileyim.bu çarşamba kontrolum var 6 haftalıkken gittiğimde kalp atışlarını duymuştuk inş.hayırlısıyla kendini bu kontrolde görmeyi bekliyorum sabırsızlıkla...benim tahmini doğum tarihim 28 haziran.temmuzda olabilir demişti doktorum..aynı zamanda hamile olan biriyle konuşmak çok güzel olur heralde...hoşçakalın..

hosgeldinizz :)
benim randevumda pazartesi 3de... nasil sabirsizlaniyorum anlatamam...
benimde bebegimin haricinde nurtopu gibi bi Kistim var.. insallah kücülmüstür... doktor tehlikesi yok diyor ama yinede icime dert oldu..

yaz annesi olcaz desene, bakalim nasil olcak zor olcak gibi geliyor bana.. ilk kizim kisin dogmustu, yaza kadar ele avuca gelmisti bol bol gezmistik...

senin ilk bebeginmi??

kendinize iyi bakin...

ne tesadüf benimde bebeğimin yanında bi kistim var ama doktorum fazla üstünde durmadı ve yine ne tesadüf benimde bir kızım var ona hamileykende bir kistim vardı ve bebek büyüdükçe kist küçülüp yok olur demişti doktorum öylede oldu fazla takmıyorum nasipse zaten olur ..benim kontrolümde bu çarşamba bakalım..hoşçakalın...

kızımda nisan doğumlu çok zor günleri atlatıp bidaha dışarı çıkmıştık nasipse bundada haziran sonu okul tatiline denk gelecegi için çoook mutluyum yoksa nasıl kalkarım kızıma sabahları diye düşünecektim birde...haziranda çok güzel bi ay bence Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin sağlıkla kucağımıza aldığımız günleride gösterir inş....

bukadar tesadüf olur yani :))

benim ilk hamileliyim cokcokcok rahat gercmisti... bu hamileleyim kistle basladi, halsizlik, bulanti, mide yanmasi v.s. ikinci doktor randevumdede doktor bebeyin dogum kanalinin üstüne yerlestigini fark etti... yüksek bi ihtimal sezeryan olcak, ama 33 haftada detayla tekrar kontrol edilcek, kenara kayabilir dedi... sezeryanida hic istemiyorum.. hayirlisi artik..

masallah kizin büyük galiba okula gidiyor... benimki daha 2 yasinda 2 ay sonra gircek, ikinci bebek süpriz oldu...

bebislerimiz biraz büyüse, tekmeleri bi hissetsek.. o günleri özledim :)

ve cook istahim acik yaa ne olcak bu isin sonu, bu sefer asiri kilo alcam galiba, basta böyle olursa sonda nasil olurum kimbilir... offf,
saka gibi ama karnimda cikmaya basladi, ikinci gebelikde normal dediler ama, sen ne alemdesin?

evet aynen benimde bi göbek oldu acayip..iştahta güzel 2 ayda 2 kilo oldu kızımda 14 kilo almıştım inş.buda onu geçmez..bende sezeryandan çok çektim hiç istemiyorum ama tabiki bize baglı değil ;( kızımda son haftada kordon dolanması olabilir deyip sezeryan olc.belli olmuştu kızım 2.sınıfa gidiyor bu zamana kadar istemedim çünkü kızım çok zor oldu arkasındanda sezeryan bilmiyorum beni çok sarstı bu sefer inş.öyle olmaz...2 yaşında kızın ne güzel beraber büyüyecekler ..

bende 2 kilo almisim abooooo.. kizimda son aylari almistim kilolari..

masallah okullu olmus kizin... ablalik yapar artik :) seviniyordur eminim.. bizimki hicbirseyin farkinda degil.

benim ilk dogumda cok kötü gecti, bebek inmedi, vakumla cektiler, asiri kan kaybettim... ama yinede normal istiyorum :) tabii olmassa olmaz...
ama normali tavsiye ederim, bebek dogdugu an sancin agrin kesiliyor, bebegi hemen kucagina veriyorlar, bebeginin muayenesi, banyosu, giyindirdiklerini herseyi görüyorsun... ayyy sezeryan olup o anlari kacirmak istemiyorumn acikcasi. amaaann neyse hayirlisi nasilsa öyle olsun..

bu arada az önce doktordan geldim... bebegim büyümüss elleri ayaklari kafasi.. ay ben yerim onuuu cokk tatlii... 2 hafta sonrasina randevu verdi kisti kontrol etcek. bu kist az cok ise yaramaya basladi, bebegimi bol bol görüyorum, yoksa 4 hafta beklicektim...

merhaba gönülcüm benim bebisimin dogum tarihi 04.07.13... yani neredeyse ayni emsal bebislerimiz :)

yarin ögle doktor randevum var, cok sabirsizlaniyorum... insallah bebisim iyidir.... insallah resminide verir bu sefer...
Cok sükür yorgunlugum gitti, birde migde bulantim gittse azaldi ama tam gecmedi :)

Geri