Temmuz 2013 anne adaylari....

aynen... :D:D artik güzel güzel hareket ediyor bebim cok seviniyorum gönülcüm ya :D:D rabbim tüm isteyenlere hayirlsiyla nasip etsin.. amin...
Bugün pek hissetmedim, birazdan oturup kuran dinletecegim, kesin baslar o zaman... :D:D

kocaciklariniz ne durumda?? ben cinsiyetini söylemedim daha, ne kocama nede baskasina... catliyorlar merakdan.. basta inat ettim, bi hafta daha söylemicem kimseye. herkez kiz bekliyor. süpriz olcak herkeze :)

bu hafta doktor randevum yok, haftaya gitcem... alismisim her hafta gitmeye.. zaman gecmiyor yaa... daha 1 hafta var....

hadi yaaa.... söylemedinmi? hahaha inanmiyorum ben ögrenir ögrenmez herkese söyledim :D:D duramadim....
Bugün cok iyiyim cok sükür hic bir agrim sizim halsizligim yok coook sükür rabbime... eger böyle iyi olursam yarin bayanlarin sohbeti var ona katilacagim insallah.... :D

ben biraz inadimdir, icim icimi yiyor ama söylemicem :)

amann Masallah... hep böyle dvm etsin...

bendede hicbirsey yok, ama doktor, ayakda kalma gezme demisti, bende evden büroya, bürodan eve.. pazartesini bekliyorum doktor iyisin derse, hareketlenirim yavas yavas...

calisiyonmu sen gönülcüm? Ne is yapiyorsun... sende almanyada yasiyordun degilmi?
Hadi hayirlisi insallah izin verir doktor....

evt canim calisiorum gecen haftadan beri tekrar basladim. ben finanz ve personel isleriyle ilgileniyorum, ilk hamileliyimde kendi mesleyimin egitimci´si oldum, simdi iki tane stajerim var onlara sirketin tüm bölümlerini ögretiyorum.. personel, muhasebe, finanz... isim rahat allaha sükür. evt almanyada yasiyorum.
kizimda dogduktan sonra haftada 1 veya 2 gün calisiyordum ama simdi 3 sene annelik iznine cikcam.. mayisda cikiyorum izine :))) ilk defa bu kadar uzun süre evde kalcam... ama iki canavarla canim sIkilmaz herhalde :))

sen ev hanimisin degilmi? yasin kac bu arada? ben 26, 4 bucuk senelik evliyim..

ben marta 31 olacagim Allah kismet ederse.. Evet ben artik ev hanimiyim... Ayni sayiliriz canim benim evligimde 4 yili gecti :D
Almanyanin neresindesin canim sen?

slm kızlar nasılsınız bakalım benim evde bilgisayarım bozuldu tamirde ondan giremiyorum şimdi gördüm yazdıklarınızı iyisinizdir inş.ben tetanos aşısını vurundum birdahaki randevudada şeker yüklemesi yapılcak şimdilik bukadar hoşçakalın...

Geri