Temmuz 2013 anne adaylari....

• Konbuyu başlatan gönül86
smiley

smiley

Daimi Üye
Üye
Mmte="gönSeninde :)ost: 935911, member: haaaa:("]Smileycim gozun aydin allah anali babali buyutsun... nasil gecti dogumun?
bende iki hafta once kolay bi dogum yaptim allaha sukur. kocam zorla hastaneye goturmese evde dogurcaktim:) simdi tuqqemi Sira?... Haberlerinizi belliyorum[/quote]
Saol canim seninde ah cepten yazilmiyor yaaaa :(

G

gönül86

Hamiş Melek
cici anneler slmm..
tekrar hepinizi kutluyorum.. allah anali babali büyütsün...
biz 8. haftamiza girmek üzereyiz... 8 haftada ne kadar büyüdü bebegim hayretle izliyorum... 8 hafta önce icinde yüzdügü tulumun simdi kücük geliyor... ama emmeyi bi düzene sokamadik yaa. sütümde yetmiyor sanirim, fakat kilo alimi cok iyi, "sütün yariyor diyor" annem :)
haa bu arada benim kilolar gitmedi :) simdide sürekli yiyorum, sütüm gelsin, süt kaliteli olsun diye.. ama allahdan tatli takintim dogumdan sonra gecti... ama ümitliyim, bu hafta spora baslicam, yavas yavas gider herhalde...

tuqqecim ilk dogumlar öyle uzun sürüyor benimde 20 saat sürmüstü, ikincisi 3 saat sürdü...
ay ben yatim benimki birazdan uyanir... herkeze iyi geceler. kendinize ve bebislerinize iyi bakin...

smiley

smiley

Daimi Üye
Üye
gönül86' Alıntı:
cici anneler slmm..
biz 8. haftamiza girmek üzereyiz... 8 haftada ne kadar büyüdü bebegim hayretle izliyorum... 8 hafta önce icinde yüzdügü tulumun simdi kücük geliyor... ama emmeyi bi düzene sokamadik yaa. sütümde yetmiyor sanirim, fakat kilo alimi cok iyi, "sütün yariyor diyor" annem :)
haa bu arada benim kilolar gitmedi :) simdide sürekli yiyorum, sütüm gelsin, süt kaliteli olsun diye.. ama allahdan tatli takintim dogumdan sonra gecti... ama ümitliyim, bu hafta spora baslicam, yavas yavas gider herhalde...

tuqqecim ilk dogumlar öyle uzun sürüyor benimde 20 saat sürmüstü, ikincisi 3 saat sürdü...
ay ben yatim benimki birazdan uyanir... herkeze iyi geceler. kendinize ve bebislerinize iyi bakin...
sagol canim senin meleginde Allah anali babali büyütsün. aynen bende öyle düsünüyorum :D bende yiyorum firsat buldukca ama cok hareketlendim isi bitiremedigimden herhalde kilola masallah gidiyorlar :D 10kg daha verirsem eski Halime dönecegim insallah :D:D benim sütümde yetmiyor ara ara Mama vereiyorum :D

tuqqce

tuqqce

Daimi Üye
Üye
gönül86' Alıntı:
cici anneler slmm..

Evet benim bebiste bir anda buyudu yarin mevlut okutuyoruz hersey yolunda sukur. Sutumde iyi benim bazen kiziyr sut cok gelince bende sagiyorum sagip buzluga aticam lazim olur daha sonra.benkilolari biraz verdm daha car ana.birkac hafta sonra yuzmeye gidicem bebise esim bakacak.s sporada bssladm sayilir ip atliyorm evde ins.vrririm kilolari hepimiz verel I m filinta gibi olalim tamammiii ben cik su iciyorm kilolar daha hizli gidiyor.

evett uzun surdu ama kolaydi dogum zor degildi yine yaparm hahaha

tuqqce

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Ins.benm sutum hep yeter mama vermek istemiyorm suan iyi 3 - 4 saatte bir yiyor iyide uyuyr gece sizinkiler nasl uyuyor

G

gönül86

Hamiş Melek
smiley' Alıntı:
sagol canim senin meleginde Allah anali babali büyütsün. aynen bende öyle düsünüyorum :D bende yiyorum firsat buldukca ama cok hareketlendim isi bitiremedigimden herhalde kilola masallah gidiyorlar :D 10kg daha verirsem eski Halime dönecegim insallah :D:D benim sütümde yetmiyor ara ara Mama vereiyorum :D
benim bi en az 15 kilom var :) öyle yada boyle gitcek o kilolar... Ay bugun bende
mama vercektim allahdan uyudu...mAma verince moralim bozuluyor...5er dak. Emip uyuyor . soyle 15er dak emse. sütde cogalcak... offf of

G

gönül86

Hamiş Melek
tuqqce' Alıntı:
Ins.benm sutum hep yeter mama vermek istemiyorm suan iyi 3 - 4 saatte bir yiyor iyide uyuyr gece sizinkiler nasl uyuyor
aman masallahh...
Gece uykusu fena degil bizimkinin bikackere emmeye uyaniyor bi iki cekip dvm uyuyor....

G

gönül86

Hamiş Melek
tuqqce' Alıntı:
Evet benim bebiste bir anda buyudu yarin mevlut okutuyoruz hersey yolunda sukur. Sutumde iyi benim bazen kiziyr sut cok gelince bende sagiyorum sagip buzluga aticam lazim olur daha sonra.benkilolari biraz verdm daha car ana.birkac hafta sonra yuzmeye gidicem bebise esim bakacak.s sporada bssladm sayilir ip atliyorm evde ins.vrririm kilolari hepimiz verel I m filinta gibi olalim tamammiii ben cik su iciyorm kilolar daha hizli gidiyor.

evett uzun surdu ama kolaydi dogum zor degildi yine yaparm hahaha
Ip atlama sakinn. beckenbodena cok sararli.... rückbildungsgymnastiki tavsiye ederim. hastanelerde veriyorlar kurslari..

tuqqce

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Tatlim becken dedigin legen kemigimi?yoksa bacaklarin yaninda kalca kisminda orasimi?tam anlayamadim??neden zararliki?yeni dogum yaptigim icinmi anlamadim?daha önede atlardim ben

tuqqce

tuqqce

Daimi Üye
Üye
gönül86' Alıntı:
aman masallahh...
Gece uykusu fena degil bizimkinin bikackere emmeye uyaniyor bi iki cekip dvm uyuyor....
Masallah seninkinede tatlim daha ne olsun benimkide aynen öyle birkac gündür kakasini yapamiyordu bugün bi yapti sormayin gitsin hahaha

G

gönül86

Hamiş Melek
tuqqce' Alıntı:
Tatlim becken dedigin legen kemigimi?yoksa bacaklarin yaninda kalca kisminda orasimi?tam anlayamadim??neden zararliki?yeni dogum yaptigim icinmi anlamadim?daha önede atlardim ben
Legen kemiyi olmasi lazim.. dogumdan sonra kosmak atlamak yorucu sporlar uzun bi süre.tavsiye ediLmiyor. ileride idrar kacirma tutamama sorunlari oluyormus... simdi jimlastik hareketlerle kaslari calistirman gerekiyor. ilk dogumda kursa gitmistim.. Simdi evde dvd ile caliscam.. Rückbildungsgymnastik diye dvdleri bulabilirsin

tuqqce

tuqqce

Daimi Üye
Üye
gönül86' Alıntı:
Legen kemiyi olmasi lazim.. dogumdan sonra kosmak atlamak yorucu sporlar uzun bi süre.tavsiye ediLmiyor. ileride idrar kacirma tutamama sorunlari oluyormus... simdi jimlastik hareketlerle kaslari calistirman gerekiyor. ilk dogumda kursa gitmistim.. Simdi evde dvd ile caliscam.. Rückbildungsgymnastik diye dvdleri bulabilirsin
Bu haftasonu yüzmeye gidicem vala bilmiyorum yorucu olacakmi :) bende kursa gitmek istiyorum arastirmam lazim

smiley

smiley

Daimi Üye
Üye
gönülcüm tikandi yazmak istemistim :)

kizlar 9kg kaldi veremiyorum artik... bu arada sütüm cogaldi oglan hepsini emmiyor o yüzden azalsin diye ara ara nanecayi iciyorum...

tuqqce

tuqqce

Daimi Üye
Üye
smiley' Alıntı:
gönülcüm tikandi yazmak istemistim :)

kizlar 9kg kaldi veremiyorum artik... bu arada sütüm cogaldi oglan hepsini emmiyor o yüzden azalsin diye ara ara nanecayi iciyorum...
tatlim ya sonra sutun azalmasin dikkat et benimde cok bende sagiyorum disari cikinca lazim oluyor fenchel tee vermiyorum cok fazla zaten hic istemiyor cook az iciyor o ona yeter benim sutumden baska bisey icmesin simdi.iyi bakalim trde ne kadar kalacaksin?bende bu kis gitmek istiyorum bakalim insallah

H

huseynova leyla

Forum Okuru
bkmdgryl' Alıntı:
ne tesadüf benimde bebeğimin yanında bi kistim var ama doktorum fazla üstünde durmadı ve yine ne tesadüf benimde bir kızım var ona hamileykende bir kistim vardı ve bebek büyüdükçe kist küçülüp yok olur demişti doktorum öylede oldu fazla takmıyorum nasipse zaten olur ..benim kontrolümde bu çarşamba bakalım..hoşçakalın...

smiley

smiley

Daimi Üye
Üye
alooo annelerim nerelerdesiniz nasilsiniz... buarada verdigim tüm lilolar gitti hatta üstüne bide 3-4 kg daha verdim hahaha ....
En güzel Diät emzirmek ve bir yaramaz evlat hahaha

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
S Temmuz Ayı Anneleri 11