Temmuz 2013 anne adaylari....

merhaba gönülcüm benim bebisimin dogum tarihi 04.07.13... yani neredeyse ayni emsal bebislerimiz :)

yarin ögle doktor randevum var, cok sabirsizlaniyorum... insallah bebisim iyidir.... insallah resminide verir bu sefer...
Cok sükür yorgunlugum gitti, birde migde bulantim gittse azaldi ama tam gecmedi :)

hosgeldiniz... ooo siz bizden 4 gün büyüksünüz :)
insallah bebisin saglikli bir sekilde sana söyle güzel bi poz verir :) minicik elleri ayaklari.. ayyy yerim ben onlari, bu onlarin en masum halleri, dogdukdan 1 sene sonra canavara dönüsüyorlar :))

bi kac haftaya iyice rahatlariz herhalde.. benim bulantim ve koku hassasligim gecti, sadece gögüslerimde agri var, veee istahimmm, gececek gibi degil...

doktordan sonra yaz mutlaka...

ohh 3 kisi olduk :)

slm kizlar...
size bi itirafda bulunim, benim adam iyidir hosdur ama kendisi tam bi öküz :) adam dün bana doktor ne dedi, ne yaptin diye sormadi yaaa...
birazdanda ona iyi bi msj yazcam... aksam ne yemek ne cay var... siniiirrrrr... ruhsuzzzz......

günülcüm biz cok ilgi bekliyoruz... ama onlar daha degisik... kizip küsme evliligini yipratma... ben öyle yaptim pismanim... keske öyle davranmasaydim... sonunda suclu sen oluyorsun ...

Buarada bugün doktor gittim bebisim 3 cm olmustam :D, artik hareket edebilirm dedi doktor. :D

çok sevindim senin adına bakalım yarında benim kontrolüm var bugece uyuyabilirsem iyi.evet kızım çook mutlu o çok ağladı kardeş istiyorum bi benim yok diye ozaman içim yanıyordu ama göze alamıyordum şimdi ençok ben kendim için istiyorum okadar uzun zaman olduki bebiş sevmeyeli inş.bende görürüm sağlıklıdır ve busefer ultrason resmini verir...

günülcüm biz cok ilgi bekliyoruz... ama onlar daha degisik... kizip küsme evliligini yipratma... ben öyle yaptim pismanim... keske öyle davranmasaydim... sonunda suclu sen oluyorsun ...

Buarada bugün doktor gittim bebisim 3 cm olmustam :D, artik hareket edebilirm dedi doktor. :D

ay masallah.. hersey yolunda desene, ne güzell. insallah böyle devam eder hepimizinde.

benimki aliskin benim tavirlarima... erkekler karin burna gelmedikden sonra seni hamile yerine koymuyor ... bi tuhaf varliklar :))

çok sevindim senin adına bakalım yarında benim kontrolüm var bugece uyuyabilirsem iyi.evet kızım çook mutlu o çok ağladı kardeş istiyorum bi benim yok diye ozaman içim yanıyordu ama göze alamıyordum şimdi ençok ben kendim için istiyorum okadar uzun zaman olduki bebiş sevmeyeli inş.bende görürüm sağlıklıdır ve busefer ultrason resmini verir...

hadi canim bide senden iyi haberleri alalim... bu randevulari beklemek cok zor oluyor gercekten :)
benim 3 ultrason resmim, birincide tek kese, ikincisinde cok minik birsey, simdiki güzel ama elleri ayaklari kafasi belli :))

bakalim kücük prensese, yeni bi prensesmi yoksa prensmi gelcek.. eminim kiz istiyordur :) evt yaa sen özlemisindir. bende özledim ama ara sira uykusuz geceler aklima gelmiyor degil, dis cikarmalar... ayy daha ben bunlari yeni atlattim yaaa...

kimse yazmamis :((

bkmdgryl doktordan gelince mutlaka yaz, haber bekliyorum...

ay kizlar dün bi portakal suyu ictim.... catliyordum :) karnim, migdem ayy cok kötü oldum... bidahada icmem

Geri