Temmuz 2013 anne adaylari....

slm Kizlar, hafta sonunun ardindan tekrar burdayim :) evde Laptop, cep telefonu falan kullanmiyorum ne yalan söyliyim, kizim rahat vermiyor bide sürekli basinda oturmak istiyor, onada izin vermiyorum tabikii :)
biz oglusumla iyiyiz allaha sükür, hersey yolunda, ama acayippp derecede hareketlendi, resmen heryeri disardan belli oluyor. karnim cok aciyor ama öylede yaptimi, ama komik oluyor izlemesi :) bizden bukadar... gün sayiyoruz iste, magnesiumuda kesiyorum artik, Kizimda´da verdiler magnesiumu sonra sanci gelmedi... en iyisi simdiden kesmek, haftaya doktorada söylicem yutmuyorum diye...

sizde ne haberler var bakalim?? buarada bizim tüm ailede isim telasi basladi :)

Gönül simdi sen ne kadarlik oldun?Az kaldi sanirim?Ben unutuyorum sürekli hamilelikte unutkanlik basladi bende.Bu arada sizin mideniz yaniyor mu?Benim öyle bir problemim yok suan.Benimde ebe bulmam lazim daha ufffff bir ebe var ama daha bakinmak istiyorum...Yarin yine terminim var doktora kizim bir haftada ne kadar büyümüs bakalim :)

günaydın kızlar nasılsınız bakalım????bebişleriniz nasıl?benim takvime göre 59 günüm kalmış ama doktor 1 hafta önce alacagı için 52 kalmış oluyor bugün itibariyle aman Allahımmmmm kızıma kavuşmama çok az kalmışşş :)))

Gönül simdi sen ne kadarlik oldun?Az kaldi sanirim?Ben unutuyorum sürekli hamilelikte unutkanlik basladi bende.Bu arada sizin mideniz yaniyor mu?Benim öyle bir problemim yok suan.Benimde ebe bulmam lazim daha ufffff bir ebe var ama daha bakinmak istiyorum...Yarin yine terminim var doktora kizim bir haftada ne kadar büyümüs bakalim :)

Tuqqecim, ben 31 haftadayim ama ultrasonda 32 haftalik cikiyor. yavas yavas sona geliyoruz :) aynen ya bende bi ebede kararimi veremedim... cumaya kadar ayarlasam iyi olcak, en azindan cikar aradan. migde sanmasi bendede yok. bel agrisi oluyor, özellikle yatinca. oda normal artik.

sana viel Spaß doktorda, güzel haberlerle gel :)

slm Kizlar, hafta sonunun ardindan tekrar burdayim :) evde Laptop, cep telefonu falan kullanmiyorum ne yalan söyliyim, kizim rahat vermiyor bide sürekli basinda oturmak istiyor, onada izin vermiyorum tabikii :)
biz oglusumla iyiyiz allaha sükür, hersey yolunda, ama acayippp derecede hareketlendi, resmen heryeri disardan belli oluyor. karnim cok aciyor ama öylede yaptimi, ama komik oluyor izlemesi :) bizden bukadar... gün sayiyoruz iste, magnesiumuda kesiyorum artik, Kizimda´da verdiler magnesiumu sonra sanci gelmedi... en iyisi simdiden kesmek, haftaya doktorada söylicem yutmuyorum diye...

sizde ne haberler var bakalim?? buarada bizim tüm ailede isim telasi basladi :)

valla canim benim durum ayni seninki gibi. ben magnesium az alinca Wadenkrampfim oluyor. O yüzden iki üc günde bir günde iki tane aliyorum...
aynen distan belli herhareketi saga sola yamuluyor karnim sürekli :D:D ama agrilarimda cok oluyor o yüzden. Son bir iki gündürde kasiklarim agriyor. Annem normal diyor ablalarimda öyle diyor dr gitsemmi gitmesemmi kararsizim Pazartesi zaten randevum var.

hadi hayirlsi tugce insallah güzel haberlerle gelirsin :)

günaydın kızlar nasılsınız bakalım????bebişleriniz nasıl?benim takvime göre 59 günüm kalmış ama doktor 1 hafta önce alacagı için 52 kalmış oluyor bugün itibariyle aman Allahımmmmm kızıma kavuşmama çok az kalmışşş :)))

ay ne güzel canim masallah, hadi hayirlisi eger hasaplandigi tarihlerde gelirlerse ilk seninki gelecek kiz dünyaya :D bizimde 65 kaldi :D

evet cnm haftaya gitmeyi düşünüyorum doktora burda 32.haftadan sonra her hafta nst ye giriliyormuş bebeğin kalp atışları ve hareketleri takip ediliyormuş benim ilkkızımda yoktu öyle bişey bakalım bundan sonra hastanedeyiz hep sanırım :) şaka maka sona doğru yaklaştıkça içim kıpır kıpır oluyo çok heyecanlanıyorum kendi kendimi rahatlatmaya çalışıyorum..buarada kızlar hastane çantasını hazırlayan varmı aranızda?valla ben biraz agır davranıyorum heralde bukonuda hala bi hazırlık yok...

Geri