ters ilişkide hamile kalma olasılığı varmı

Sinemm00

Yeni Üye
Üye
ters ilişkide hamile kalma olasılığı varmı
Selam iyi günler 9 gün önce erkek arkadaşımla ters ilişki yaşadım yani arkadan ve karnımın üzerine boşaldı iki gün sonra mide bulantısı ve bel kasık ağrıları akıntı olmaya başladı lütfen yardım edin hamile olabilirmiyim? :((

diyelim ki hamile kaldınız ki ters ilişkide hamile kalma ihtimali yoktur ama dediğim gibi diyelim ki kaldınız iki gün içinde hamilelik belirtileri kesinlikle olmaz sizin durum tamamen psikolojik olarak ... Ters ilişki sonrası karın ve kasıklarda zorlanmadan dolayı ağrının olması normaldir sonuç hamile değilsiniz.

ama iki gün sonra mide bulantılarınızın olduğunu söylemişsiniz iki gün içinde hamilelik belirtisi olmaz evet bu saydıklarınız hamilelik belirtisi ama dediğiniz gibi bir boşalma ile hamile kalma olasığı yoktur

Evet iki gün sonra başladı ama hala devam ediyor ve ben çok stresli ve endişeliyim bu durumdan evet karnıma boşaldı ama korkuyorum ordan vajinaya gitmismidir Die ve dün karın röntgeni cekti doktor hamile olsam orda belli olurmuydu yani röntgen de

karın bölgesinde çekilen ultrasonda bebek görünmez kasık bölgesinde ultrason bebek varsa görür yani sizin söylediğiniz olay imkansız birşey

Allah razı olsun sizden son bi sorum var yumurtalık dönemim ayın 22si ve 27 ai günler içindeymiş ilişkiye 17 snde girdim hamilelik durumum var mı?

Altını çize çize tekrar söylüyorum eğer tamamen ters ilişki olduysa zaten hamilelik diye birşey yoktur bence bu vesveselerini bırak ve bu düşüncelerin canını sıkmasına imkan verme.. Sil at kafandan bu düşünceleri ve keyfine bak bu durumdan da ders al ve kesinlikle tedbirini almadan ilişki yaşama;)

Selam iyi günler 9 gün önce erkek arkadaşımla ters ilişki yaşadım yani arkadan ve karnımın üzerine boşaldı iki gün sonra mide bulantısı ve bel kasık ağrıları akıntı olmaya başladı lütfen yardım edin hamile olabilirmiyim? :((
Merhaba, şu ara sizinle ayni durumu yaşıyorum. Ters iliski yaşadım erkek arkadaşımla. Kasık ve bel ağrım var, ara ara şiddetleniyor. Ben de sizin gibi ihtimali çok düşük de olsa hamile kalma ihtimalinden korkuyorum. Bu sürecin sonunda siz neler yaşadınız? Bu ağrılar hamilelik belirtisi mi yoksa ters ilişki sonrası yaşanilabilecek durumlar mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler ...

Geri