Ters ilişkide hamilelik olurmu

• Konbuyu başlatan KaraPanter
K

KaraPanter

Forum Okuru
Merhaba sevgilimle ters ilişki yaşadık prezervatif kullamadık. içine girmeye çalıştı giremedi. 5 dk falan denedi. Boşalma olmadı makata. O girmeye çalışınca kilotla vajinamı kapamaya çalıştım ama ne kadar kapayabildim bilmiyorum. Zevk suyu geldi mi korkusu yaşadım. Partnerimin p. Elleyince kuruydu ama yine de korkuyorum. Tam bir birleşme de olmadı. Sonra hemen ıslak mendille sildim bölgemi. Sonra sabunlayıp ıslak mendille sildim. Reglime 3 gün var. Hamilelik mümkün mü?

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Bu ilişkide kesinlikle hamilelik riski söz konusu değildir içiniz rahat olabilir

K

KaraPanter

Forum Okuru
*MeleK*' Alıntı:
Bu ilişkide kesinlikle hamilelik riski söz konusu değildir içiniz rahat olabilir
Birşey daha sorabilir miyim? Partner p. Kalkıktı. Vazelin de sürüldü. Böyle olsa bile risk var mı hala?

HemşireniZ

HemşireniZ

Aktif Üye
Üye
KaraPanter' Alıntı:
Birşey daha sorabilir miyim? Partner p. Kalkıktı. Vazelin de sürüldü. Böyle olsa bile risk var mı hala?
Normal yoldan tam bir birliktelik gerçekleşmemiş bu durumda gebelik söz konusu değil. Ayrıca ters ilişki ile gebe kalınmaz.

K

KaraPanter

Forum Okuru
*MeleK*' Alıntı:
Prezervatif kullanmadık. Hala mümkün değil dimi? Boşalmadı zevk suyu gelmedi dedi ama 1 kere önüme kaydı. Korkuyorum 2 3 gün sonra regl olursam gebelik ihtimali yok olacak mı? Gelmedi dediği halde korkuyorum zevk suyundan çünkü bazı yerlerde geldiğini hissetmezler yazıyordu.

H

Helinsoner

Yeni Üye
Üye
Ben de aynısını yaşadım. Yarrdım eder misini mümkün mü?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
KaraPanter' Alıntı:
Kimse yok mu:( çok korkuyorum bi uzaman sordum adete 10 gün kala boşalma olsa bile hamilelik olmaz dedi ama forumlarda kalanlar var:(
Her dönem hamile kalmak mümkün.. Döneminizde gecikme varsa gebelik testi yapın..

NilayG

NilayG

Üye
Üye
Yani ters ilişki de hamile kalırsanız gerçekten tıp tarihine geçersiniz.
Çok Çok küçük bir ihtimal, partneriniz ters ilişki anında içinize boşalırsa ve iç çamaşırı dolayısı ile flean oradan vajinaya sperm ulaşımı olursa beeelki çoook küçük bi ihtimal

H

Helinsoner

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Her dönem hamile kalmak mümkün.. Döneminizde gecikme varsa gebelik testi yapın..
Boşalma olmadı ama hala mümkün mü? Reglim 14 ocakta olması lazım, geç yumurtlama olmuş ben de 8 ocakta ultrasonla bakıldı yumurta çatlamış dendi. 9 ocak akşamı ilişki oldu tersten ama kesinlikle boşalma olmadı.mümkün m0 yani:( bu regl geçerse idrar testi yapsam çıkar mı sonuç?

H

Helinsoner

Yeni Üye
Üye
NilayG' Alıntı:
Yani ters ilişki de hamile kalırsanız gerçekten tıp tarihine geçersiniz.
Çok Çok küçük bir ihtimal, partneriniz ters ilişki anında içinize boşalırsa ve iç çamaşırı dolayısı ile flean oradan vajinaya sperm ulaşımı olursa beeelki çoook küçük bi ihtimal
Boşalma olmadı:( korkuyorum:(

H

Helinsoner

Yeni Üye
Üye
NilayG' Alıntı:
korkamk sonucu değiştirmez. Tsest yap ve sonucuna bak. Ve adetini bekle.
Reglim 14 ocakta olacak o zaman baksam idara testinde sonuç alır mıyım? Sizce var mı gebelik?

NilayG

NilayG

Üye
Üye
Helinsoner' Alıntı:
Reglim 14 ocakta olacak o zaman baksam idara testinde sonuç alır mıyım? Sizce var mı gebelik?
ben yazdım cevabımı.
ben yok desem ne değişecek ki?
Adetini bekle, baktın geciktin test yap

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Anal ilişki ile hamile kalmak mümkün değildir. Anüs ve bağırsaklarla, iç cinsel organlar arasında bir geçiş yolu olmadığı için, spermin kadın yumurtasına ulaşması mümkün değildir. Vajina girişi ve anüs çok yakındır. ( Korunmasız bir ilşkide ejekülasyon sırasında spermler vajinaya sızabilir, durum gebelikle sonuçlanabilir. )Anal ilişki sırasında sperm vajina içine sızmazsa gebe kalınmaz. İkna olmanız açısından 14 ocakta gebelik testi yapabilirsiniz.

H

Helinsoner

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Anal ilişki ile hamile kalmak mümkün değildir. Anüs ve bağırsaklarla, iç cinsel organlar arasında bir geçiş yolu olmadığı için, spermin kadın yumurtasına ulaşması mümkün değildir. Vajina girişi ve anüs çok yakındır. ( Korunmasız bir ilşkide ejekülasyon sırasında spermler vajinaya sızabilir, durum gebelikle sonuçlanabilir. )Anal ilişki sırasında sperm vajina içine sızmazsa gebe kalınmaz. İkna olmanız açısından 14 ocakta gebelik testi yapabilirsiniz.
Boşalma olmadı, ben külotla ön tarafımı kapamaya çalıştım. Boşalma olmadığı için gebelik olmaz mı diyorsunuz yani? Bu ay geç yumurtlamışım 8 ocakta doktor ultrasonla bakıp çatlamış dedi. Ne zaman çatladığını söylemedi. 9 ocak gecesi ters ilişki oldu ama boşalma olmadı. Partnerim kontrol etti p. Kuru dedi. 1 kere sadece öne kaydı.

H

Helinsoner

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
14 ocakta idrar testi yapsam kesin sonuç alır mıyım?

H

HalimeKarasal

Forum Okuru
Merhaba şey ben ters ilişki yaşadım ama boşalma olmadı,zaten partnerim de giremedi. 1 2 kere öne kaydı ama kuruydu zevk suyunun kıvamı nasıl acaba? Ne kadar yoğunlukta geliyor? Olsa hisseder miydim ıslaklığı?