Ters ilişkide hamilelik olurmu

• Konbuyu başlatan KaraPanter
  • Başlangıç tarihi
Anal ilişki ile hamile kalmak mümkün değildir. Anüs ve bağırsaklarla, iç cinsel organlar arasında bir geçiş yolu olmadığı için, spermin kadın yumurtasına ulaşması mümkün değildir. Vajina girişi ve anüs çok yakındır. ( Korunmasız bir ilşkide ejekülasyon sırasında spermler vajinaya sızabilir, durum gebelikle sonuçlanabilir. )Anal ilişki sırasında sperm vajina içine sızmazsa gebe kalınmaz. İkna olmanız açısından 14 ocakta gebelik testi yapabilirsiniz.

Anal ilişki ile hamile kalmak mümkün değildir. Anüs ve bağırsaklarla, iç cinsel organlar arasında bir geçiş yolu olmadığı için, spermin kadın yumurtasına ulaşması mümkün değildir. Vajina girişi ve anüs çok yakındır. ( Korunmasız bir ilşkide ejekülasyon sırasında spermler vajinaya sızabilir, durum gebelikle sonuçlanabilir. )Anal ilişki sırasında sperm vajina içine sızmazsa gebe kalınmaz. İkna olmanız açısından 14 ocakta gebelik testi yapabilirsiniz.
Boşalma olmadı, ben külotla ön tarafımı kapamaya çalıştım. Boşalma olmadığı için gebelik olmaz mı diyorsunuz yani? Bu ay geç yumurtlamışım 8 ocakta doktor ultrasonla bakıp çatlamış dedi. Ne zaman çatladığını söylemedi. 9 ocak gecesi ters ilişki oldu ama boşalma olmadı. Partnerim kontrol etti p. Kuru dedi. 1 kere sadece öne kaydı.

14 ocakta idrar testi yapsam kesin sonuç alır mıyım?

Merhaba şey ben ters ilişki yaşadım ama boşalma olmadı,zaten partnerim de giremedi. 1 2 kere öne kaydı ama kuruydu zevk suyunun kıvamı nasıl acaba? Ne kadar yoğunlukta geliyor? Olsa hisseder miydim ıslaklığı?

Kolay gelsin bu konunun sahibiyim. İlişkiden sonra 6 gün süren kanamam oldu ama sanki az geldi ve tam kırmızı değildi ama bir pedim dolmuştu 2. Gün. Buyün ilişkiden tam olarak 32 gün geçti. Bugün adet olmam gerek ama olmadım. Dün sabah ilk idrarla test yaptım 1,2 saat boyunca negatifti sonra 3 4 saat sonra ikinci çizgiyi silik gördüm çok korkuuorum hala mümkün mü hamile olmam,belirtim de yok ilişkiden 32 gün sonra idrar testi ilk dakikalarda net mi çıkar geö döllenme mi var anlamadım lütfen yardum edinnn

Geri