Bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz.Mensinizin gerçekleşmesi de gebe olmadığınızı gösteriyor. Belirtileriniz sadece gebelik kaynaklı değildir.Bir rahatsızlıktan dolayı da kaynaklanabilir.

Merhaba benim Şubat'ta adetim 15 gün gecikmişti , bu gecikme süresi içerisinde Martin 5inde ters ilişkiye girdik , diğer gün 6 sında adet oldum , şimdi 6 Nisan'da adet olmam gerekiyordu 6 gün geçti sizce hamilelik söz konusu olabilir mi aceba

BEN HALEN ADET OLMADİM 10 GUN GECTİ YAA :( HAHİFTEN BAZEN BİR SANCİ GİRİP GERİ GİDİYOR SOL GÖĞSÜM AĞRIYOR

iyi günler 12 gün önce ters ilişkiye girdim adetim 1 gün gecikti hamile olabilirmiyim

Merhaba, bu tür birliktelikle hamile kalınmaz. Üreme organı anal bölgede değil. Birliktelik esnasında sperm vajina içine sızarsa gebelik söz konusu olabilir. Menste bir iki gün gecikme olması normaldir.Her mens gecikmesi gebelik değildir.Test yaparak tedirginliğinizi giderebilirsiniz.

merhaba ben bilgi almak için soruyorum. boşalma tamamen arka tarafa olmuşsa, içeriden yumurtalığa sızıp hamile kalma ihtimali var mıdır ? (dışardan sızma yok ise)

Kadınlarda, makat ve bağırsaklarla, iç cinsel organlar arasında bir geçiş yolu olmadığı için, erkek üreme hücreleri kadın yumurtasına ulaşması mümkün değildir. .İlişki sonrası anüsten sızan meninin vajina ile temas etmesi ve buradan da vajinaya sızması durumunda çok düşük de olsa bu tür bir olasılıktan söz edebiliriz.Böyle bir durumun olması halinde, beklenen adet tarihinde de en az 1 haftalık bir gecikme olduğunda tedbiren de olsa gebelik testi yapılabilir.

Sevgilimle ters ilişkiye girdik arkadan o içime boşaldı ve iki gün sonra kanamam oldu ön taraftan hamile kalırmıyım

Merhaba, reglimin 4. Günü yani dün erkek arkadaşmla arkadan ilişkiye girdik o biraz boşaldı ben hemen kalktım ve banyoda yıkadım orayı. Vajinaya kayıp kaymadığından emin olamıyorum yıkarken belki de aktı emin değilim bakireyim bu risk ne kadardır bilmiyorum ama henüz 48 saat olmadı gidip ella ilaç almayı düşünüyorum hormonal bir ilaç olduğu için endişeliyim sizce kullanmalımıyım ???

Anal ilişkiyle hamile kalınmaz. Anal bölgeden spermler vajina içine sızarsa gebelik düşük ihtimalde olsa söz konusu olabilir. Ertesi gün hapları acil durumlarda kullanılabilir. İlacı tedarik etmeden önce hekime yada eczacıya danışın.

Geri