Ters ilişkiyle hamile kalınırmı?

J

Japonx

Forum Okuru
Sevgilimle ters ilişkiye girdim içime boşaldı boşalma geri çıktı ve vajinaya girme ihtimali var mis ( zar a zarar vermedi ) hamile kalır mıyım 11 gün gecikti adetimden

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Anal birliktelikle gebelik söz konusu olmaz + bekaret gebe kalmayı engellemez. Ancak ejakülasyon esnasında spermler vajina içine sızarsa gebelik söz konusu olabilir. Kısacası korunmasız her ilişki gebe kalma riski taşır. Döneminizde gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

S

Sssss

Forum Okuru
Arkadan ilişki yasadık saha sonra tam cıkarırken carsafa bosaldı bana sıcradıysa hamilelik riski varmı

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Sssss' Alıntı:
Arkadan ilişki yasadık saha sonra tam cıkarırken carsafa bosaldı bana sıcradıysa hamilelik riski varmı
Ne enteresan soru .. Sperm uçarak vajinanın içine girerse hamile kalırsın.

D

Düşünceminki

Forum Okuru
Sevgilimle ilişkiye girdim ama arkadan ona de temas etmiş olabilir boşaldığında arkadan boşaldı bi iki damla hamile kalinirmi

Melis ank

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Spermler vajinanıza temas ederse yani vajinadan içeri sızarsa gebelik söz konusu olabilir. Adetinizde gecikme olursa gebelik testi yapın. Korunmasız her ilişki hamile kalma açısından risk oluşturur

N

NuranÇetinkaya

Yeni Üye
Üye
Ters ilişkide gebe Kalama olasığı düşük oranlarda

İ

İsimsizzz34

Forum Okuru
Merhabalar sevgilime duşta anal yoldan boşaldım sizce hamile kalırmı çıkarırken vajinaya değmiş olabilir lütfen yardim edin.sizce nolur.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
İsimsizzz34' Alıntı:
Merhabalar sevgilime duşta anal yoldan boşaldım sizce hamile kalırmı çıkarırken vajinaya değmiş olabilir lütfen yardim edin.sizce nolur.
Eğer spermlerden bir tanesi bile vajinaya girmiş ise hamile kalma riski var. Bilginiz olsun. Ertesi gün hapı kullanın 72. saate kadar.

S

Smyl

Yeni Üye
Üye
Merhaba, erkek arkadaşımla adet bitimimden bir gün sonra 21 eylül'de korunmasız ters ilişki yaşadık. Içime boşalma olmadı. Kalçama boşaldı ve peçeteyle hemen sildi. Ara ara adet düzensizliği yasayan biriyim. Geçen aya göre 12 ekimde adet olmam gerekiyordu 1 gün gecikti. Her adet öncesinde olduğu gibi kasık ve ayaklarıma vuran adet ağrım var ama hala olamadım. Hamilelik riski var midir ?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Smyl' Alıntı:
Merhaba, erkek arkadaşımla adet bitimimden bir gün sonra 21 eylül'de korunmasız ters ilişki yaşadık. Içime boşalma olmadı. Kalçama boşaldı ve peçeteyle hemen sildi. Ara ara adet düzensizliği yasayan biriyim. Geçen aya göre 12 ekimde adet olmam gerekiyordu 1 gün gecikti. Her adet öncesinde olduğu gibi kasık ve ayaklarıma vuran adet ağrım var ama hala olamadım. Hamilelik riski var midir ?

Selamlar, Adet olduktan bir gün sonra ters ilişki haricinde normal ilişki de yaşamış olsanız hamile kalamazsınız kaldı ki ters ilişki yaşamışsınız adet olmamanızın nedeni stres durumu " hamilemiyim " gib işüpelerinizin yarattığı psikolojik baskıdır bu şekilde hamile kalamazsınız stres yapmayı bırakın.

S

Smyl

Yeni Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Selamlar, Adet olduktan bir gün sonra ters ilişki haricinde normal ilişki de yaşamış olsanız hamile kalamazsınız kaldı ki ters ilişki yaşamışsınız adet olmamanızın nedeni stres durumu " hamilemiyim " gib işüpelerinizin yarattığı psikolojik baskıdır bu şekilde hamile kalamazsınız stres yapmayı bırakın.
Evet acaba hamile kalır mıyım düşüncesiyle bu ayı fazlasıyla stresli geçirdim. Bazi sitelerde aynı durumu yaşayanlara hamilelik ihtimallerinden bahsetmişler o yüzden de çok korktum. Cevabınız için çok teşekkür ederim beni rahatlattiniz. Izninizle bir soru daha sormak istiyorum. Adetten 1 gün sonra yaşanan normal ya da anal iliskide hamile kalmama yumurtlama döneminin henüz başlamamasindan dolayı değil mi ?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Yahu yumurtlama ile ne alakası var ters ilişki yaşıyorsun nasıl olacak ta oradaki spermler vajinana girecek ?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Kaldi ki vajinandan ilişki yaşasan bile adet olduktan bir gün sonra hamile kalamazsın.

S

Smyl

Yeni Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Yahu yumurtlama ile ne alakası var ters ilişki yaşıyorsun nasıl olacak ta oradaki spermler vajinana girecek ?
Bazı sitelerde eğer vajina bölgesine sızma olursa veya peçeteyle arkadan öne doğru silenirse spermin vajinaya girme ve hamilelik ihtimallerinden bahsetmişler o yüzden kafam çok karışık ve stresli geçirdim bu ayı kusura bakmayın yanlış bir şey sorduysam.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tamam bazı siteler haklılar ama benim de dayanağım şu, reglinin ertesinde birlikte olmuşsun sızma olsa bile döllenecek yumuran yok onun için kalamazsın diyorum :)

S

Smyl

Yeni Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Tamam bazı siteler haklılar ama benim de dayanağım şu, reglinin ertesinde birlikte olmuşsun sızma olsa bile döllenecek yumuran yok onun için kalamazsın diyorum :)
Tamam, çok teşekkür ediyorum , rahatladim cevaniniz sayesinde. İyi akşamlar.

S

Smyl

Yeni Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Merhaba sizi yeniden rahatsiz ediyorum fakat hala adet olamadim. Adetim tam olarak 8 gün gecikti. Dedigim gibi ara ara adet duzensizligi yasayan biriyim. Daha önceleri 10 gun kadar gecikmeli adet oldugum da oldu. Simdi siddetli batar gibi kasik agrim var ve biraz da seffaf akintim artti. Test alip yapmadım henüz. Hamilelik ihtimalinin olmadığini soylemistiniz daha once fakat sizce akinti artmasi ona işaret olabilir mi ?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
dediklerimizin arkasındayız alıp testi deneyin hemen isterseniz. Sonucu bize de yazarsınız. Sevgiler.