Ters ilişkiyle hamile kalınırmı?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Adgkgwv' Alıntı:
Erkeğim ve analdan içime boşaldı bir erkek hamile kalmam degilmi
Dalga geçiyor olmalısın ! Erkek erkeğe ilişkiden bahsediyon sana boşaldılar ve hamile kalır mıyım diye mi soruyorsun. Psikoloğa görün erkekler hamile kalamaz !

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Dalga geçiyor olmalısın ! Erkek erkeğe ilişkiden bahsediyon sana boşaldılar ve hamile kalır mıyım diye mi soruyorsun. Psikoloğa görün erkekler hamile kalamaz !
Sadmin ihtimal olamazmı ;) :6:;)

T

tümayali

Forum Okuru
bakire olduğum için nişanlımla arkadan ilişkiye girdik boşalacağı zaman penisini geri çekti 6 gün oldu kasıklarım ağrıyor hamilemiyim ne zaman test yapsam çıkar

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Ters ilişki ile hamile kalınmaz ,gebe kalacağınızı düşünmüyorum adet döneminizde gecikme yaşarsanız test yapabilirsiniz.

A

Alinazik

Forum Okuru
Merhaba bir arkadaşım soruyo o yazmaya utandı bir erkek arkadaşıyla ilişkiye girmiş anal yolla hamile kalır ı bir erkek bir erkekle girerse hamile kalırmı

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Alinazik' Alıntı:
Merhaba bir arkadaşım soruyo o yazmaya utandı bir erkek arkadaşıyla ilişkiye girmiş anal yolla hamile kalır ı bir erkek bir erkekle girerse hamile kalırmı
Erkek erkeğe nasıl hamile kalır ya

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Alinazik' Alıntı:

Selamlar, yaparken utanmıyor da sormaya mı utanıyor ? Bir erkek bir erkekten hamile kalamaz NOKTA.

G

GAMER

Forum Okuru
Sevgilimle ters iliskiye girdik herhangi bi bosalma olmadi ama illaki akmistir biraz sürtünme oldu vajina ile bi baglanti olmadi arkadan one akmasi sonucu hamile kalma riski varmi endise çok ??

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
GAMER' Alıntı:
Sevgilimle ters iliskiye girdik herhangi bi bosalma olmadi ama illaki akmistir biraz sürtünme oldu vajina ile bi baglanti olmadi arkadan one akmasi sonucu hamile kalma riski varmi endise çok ??
Ters iliskiskiyle hamile kalınmaz boşalma olmadı diyorsunuz vajinaya sızma olduysa risk var adetinizde gecikme olursa test yaparsınız

B

Bilinmeyenbiri

Forum Okuru
Merhaba erkek arkadasimla ters iliskiye girdik ama cok acidigi icin hemen cikarken bosaldi hamile kalirmiyim

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Bilinmeyenbiri' Alıntı:
Merhaba erkek arkadasimla ters iliskiye girdik ama cok acidigi icin hemen cikarken bosaldi hamile kalirmiyim
Dediğiniz şekilde hamilelik oluşmaz her ihtimale karşı adetiniz geçtikten sonra test yapın

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Bilinmeyenbiri' Alıntı:
Ters ilişki ile gebelik söz konusu olmaz ancak ejakülasyon esnasında spermler vajinaya sızarsa gebelik oluşabilir. Regl döneminde gecikme söz konusu olursa gebelik testi yapınız. Ayrıca cinsel yönden aktifseniz ve gebelik planınız yoksa uygun bir doğum kontrol yöntemi ile korunmanızı tavsiye ederiz.

S

senem17

Forum Okuru
bakireyim ilk defa anal ilşkiye girdim bu şekilde hamile kalındığını duydum acaba bunun doğruluk payı nedir

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Anal ilişki ile gebe kalınmaz anüs sindirimin bir parçasıdır ve üreme sistemi ile bir bağlantısı yoktur. Spermlerin anüsten fallop tüplerine yumurtalık hücrelerine ulaşması anal ilişki ile mümkün değildir.Ancak rektum ve vajina arasındaki mesafe azdır . Boşalma esnasında spermler vajinaya sızarsa gebelik oluşabilir. Adet döneminizde gecikme varsa gebelik kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

K

Korkak

Yeni Üye
Üye
Ben insanlıkla ters ilişki yaşadık ve çamaşırın üzerinden sürtünme şimdi afetin bir kaç gün gecikti zaten çok düzenli adet olmuyorum adetin bütün belirtileri var ama olamadım 2 gündür beyaz akintiyla beraber peçete de kan görüyorum bunun sebebi nedir?

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Korkak' Alıntı:
Ben insanlıkla ters ilişki yaşadık ve çamaşırın üzerinden sürtünme şimdi afetin bir kaç gün gecikti zaten çok düzenli adet olmuyorum adetin bütün belirtileri var ama olamadım 2 gündür beyaz akintiyla beraber peçete de kan görüyorum bunun sebebi nedir?
adetiniz sürekli gecikiyorsa doktora görünmenizde fayda var ama ters ilişki ile hamilelik oluşmaz belirteyim

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Korkak' Alıntı:
muhtemelen adet oluyorsunuz stresten kanamanız sökülmüyor olabilir . Hamilemiyim diye merak ediyorsan bunun anlamanın tek yolu gebelik testi yapman.

K

Kubra.soncu

Yeni Üye
Üye
Yakında sevgilimle analdan yapacağız sevgilim içime boşalmak istiyor ama hamile kalırım diye korkuyorum sizce kalirmiyim