Eşim vajinasi şampuanli kalıyor ilişki sirasinda beyaz köpük geliyor bu şekilde hamile kalinirmi

Merhaba nisanlim ters iliski yasadik. Iliski anal baslasyip anal bitti fakat etrafina sivi geldigini gordum sperm gibi koyu degildi. Hemen lavaboya cikip yikadim. Gebelik ihtimali ne derecedir.

Ters ilişkide spermin rahim içine kaçmaması durumunda kesinlikle gebelik söz konusu değildir ki sizin durumunuz da asla değildir içiniz rahat olabilir hamile değilsiniz.

merhabalar sevgilimle iliskiye girdim p*po bolumunden icine bosaltim ne kadar oldugunu bilmiyorum ama tahmini 1 veya 2 veya 3 damla hamile kalırmı acaba ?? biraz korkuyorumda lutfen cevap verin acil

merhabalar sevgilimle iliskiye girdim p*po bolumunden icine bosaltim ne kadar oldugunu bilmiyorum ama tahmini 1 veya 2 veya 3 damla hamile kalırmı acaba ?? biraz korkuyorumda lutfen cevap verin acil

Selamlar,

Ters ilişki ile hamile kalınmaz. Benzer sorular da bunu hep belirtiyoruz. Şüphenizi gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz. Sorunuza dair detaylı bilgiler konu için de yer almakta. Konuyu incelemenizi de öneriyoruz.

bisey daha sorucam acaba su eczanelerden alınan hamilemisin degilmisin gosteren cihazlardan alsam ole test etsemde olurmu ??

Olur olur herhangi bir test ile yaparsanız sonuç çıkacaktır ama hamilelik anal ilişki ile olamaz bilginiz olsun.

Geri