Ters ilişkiyle hamile kalınırmı?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
İlişkiden 5 gün sonra saydığınız hamilelik belirtileri oluşmaz. Gebelik olduğunu hiç sanmıyorum muhtemelen başka bir sağlık probleminden kaynaklı olabilir mevsim değişikliği üşütmek gibi...

D

Dmn

Forum Okuru
Meraba beyza hanım ben kız arkadaşımla ters ilişkiye girdim ve içine boşaldım ama dibine kadar boşalmadım geri çektim kendimi sadece ağrısı var hamilelik olabilirmi ?

B

BOSVER

Forum Okuru
merhaba. ben bundan 4 ay önce erkek arkadasımla ilişkiye girdim ters ilişkiye bosaldı arka tarafa dısarı falan.acaba oradan anüsüme girmiş midir ? hemen lavobaya gidip tuvaletimi yapıp guzelce yıkadım içine sızar korkusuyla.adetimi duzenlice goruyorum ama 1 2 haftadır karnımda şişlik nefes darliği hissediyorum hamile olma olasılıgım var mı acaba :( :(

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Alakası yok hayatım, zira sen 4 aydan bahsediyorsun. Hamile kalma ihtimalin yüzde sıfır diyebiliriz rahat ol hamiş değilsin. Saygılar.

O

Olurmu

Forum Okuru
Merhaba 12 kasımda sevgilimle ters ilişki yaşadık ilk kez ve korunmadık ama boşalma olmadı hiçbir şekilde. Daha sonra endişelendiğim için ella kullandım yaklaşık 12 saat içerisinde bu tür bir birliktelikte hamile kalınır mı? Hapı kullandığımdan beri birkaç gündür baş ağrım ve baş dönmem var

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba , Bu tür birliktelikte gebelik söz konusu olmaz. İlaç kaynaklı yada stresten başağrınız olabilir..(Sorunuz ile ilgili ayrıntıları ilk sayfa da bulabilirsiniz..)

sila.z0r44

Yeni Üye
Üye
Merhaba erkek arkadaşımla ters iliskiye girdik 5 dakika bile sürmedi ertesi gun sanırım menisi geri akti 4 hafta oldu gebelik testi negatif kan idrar ulturason temiz çıktı adetim duzensizdi zaten kistlerimden dolayı hala kistlerim varmış ve korkuyorum hamile kalma riskim varmi ertesi gun gelen sivi hamile bırakır mi?

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba,

Bu tür birliktelikte gebelik söz konusu olmaz.Gebeliğin oluşabilmesi için spermlerin vajina içine sızması lazım. Sizde böyle bir durum yok.Testlerinizde negatif , gebe olmadığınıza ikna olmaya bakın.

sila.z0r44

Yeni Üye
Üye
Pekala tesekkur ederim ama bugün kadın doğum doktoru tüm testlerin yapıldı tek ihtimal gebelik dedi kasik ve karin agrim olduğu için annem vardı Bir Sey soyleyemedim ne yapmam gerekiyor

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Rica ederim. Tek ihtimal gebelikse (doktorounuzun dediğine göre) 4 hafta geçmiş testte mutlaka çıkardı.Karın kasık ağrısına göre Doktor gebelik var demez. Varsa şüphesi test yapar teşhisi koyar. (tüm testler yapılmış )Gerekeni yapmış hekime görünmüşsünüz .Ben ancak burdan anlattıklarınız dan yola çıkarak , sorularınıza cevap verebilirim.

sila.z0r44

Yeni Üye
Üye
Zaten doktora test yaptigimi soyleyemedim annemle beraber olduğumuz için ama testte yanlış çıkma ihtimali de varmış hormon testinde beta hcg hormonu internetten baktım hamilelik hormonuymus o 0,100 çıktı yani eğer hamile olsaydım yüksek çıkardı diye dusunuyorum ama ağrılarım beni korkutuyor

M

meral arya

Forum Okuru
İyi günler 20 gün önce adetimin son günü korunarak arkadan ilişkiye girdim dün doktora gittim ultrasona gittim ve gebelik için kan verdim değeri 1.7 çıktı doktor hamile değilsin dedi yanılma yoktur değilmi??