Merhaba 12 kasımda sevgilimle ters ilişki yaşadık ilk kez ve korunmadık ama boşalma olmadı hiçbir şekilde. Daha sonra endişelendiğim için ella kullandım yaklaşık 12 saat içerisinde bu tür bir birliktelikte hamile kalınır mı? Hapı kullandığımdan beri birkaç gündür baş ağrım ve baş dönmem var

Merhaba , Bu tür birliktelikte gebelik söz konusu olmaz. İlaç kaynaklı yada stresten başağrınız olabilir..(Sorunuz ile ilgili ayrıntıları ilk sayfa da bulabilirsiniz..)

Merhaba erkek arkadaşımla ters iliskiye girdik 5 dakika bile sürmedi ertesi gun sanırım menisi geri akti 4 hafta oldu gebelik testi negatif kan idrar ulturason temiz çıktı adetim duzensizdi zaten kistlerimden dolayı hala kistlerim varmış ve korkuyorum hamile kalma riskim varmi ertesi gun gelen sivi hamile bırakır mi?

Merhaba,

Bu tür birliktelikte gebelik söz konusu olmaz.Gebeliğin oluşabilmesi için spermlerin vajina içine sızması lazım. Sizde böyle bir durum yok.Testlerinizde negatif , gebe olmadığınıza ikna olmaya bakın.

Pekala tesekkur ederim ama bugün kadın doğum doktoru tüm testlerin yapıldı tek ihtimal gebelik dedi kasik ve karin agrim olduğu için annem vardı Bir Sey soyleyemedim ne yapmam gerekiyor

Rica ederim. Tek ihtimal gebelikse (doktorounuzun dediğine göre) 4 hafta geçmiş testte mutlaka çıkardı.Karın kasık ağrısına göre Doktor gebelik var demez. Varsa şüphesi test yapar teşhisi koyar. (tüm testler yapılmış )Gerekeni yapmış hekime görünmüşsünüz .Ben ancak burdan anlattıklarınız dan yola çıkarak , sorularınıza cevap verebilirim.

Zaten doktora test yaptigimi soyleyemedim annemle beraber olduğumuz için ama testte yanlış çıkma ihtimali de varmış hormon testinde beta hcg hormonu internetten baktım hamilelik hormonuymus o 0,100 çıktı yani eğer hamile olsaydım yüksek çıkardı diye dusunuyorum ama ağrılarım beni korkutuyor

Geri