Selamlar kız arkadasimla anal ilişkiye girmeye çalışırken bosşaldım cok az sprem vajinaya yakın gitmiş olabilir hemn banyoda temizlendi sabonla. cok tedirginim hamile kalabilirmi uykularım kactı yardım lütfen

iSevgilimle 14 gün önce ters ilişkiye girdik içine boşaldım vajinaya değip değmediğini emin değilim kasıktan bazı günler karın ağrısı çekiyor adeti düzensiz oluyor genelde, en son haziran 17si görmüş kız arkadaşımın adetine daha 9 gün var 4 gün önce ve dün her zamanki gibi yumurtlama akıntısı gelmiş ama adeti hep düzensiz oluyormuş ondan kaynaklı emin olamıyoruz bu yumurtlama akıntısının gelmesi adet olacağının göstergesi midir hamile kalma ihtimali var mıdır rahatlaya bilir miyiz?

Yumurtlama akıntısının olması adet olcağının işareti değildir. Korunmasız her birliktelik cinsel yolla bulaşan hastalıklara davetiye çıkardığı gebe kalma açısından risk oluşturur. Ejakülasyon esnasında sperm vajinayala temasta bulunduysa gebelik söz konusu olabilir. Anal birliktelikle gebelik oluşmaz. Sperm temasından emin olmadığınız için ; partnerinizin 17 temmuzda adeti gerçekleşmez ise gebelik testi yapsın.

Sevgilimle pazar günü beraber olduk anla ilişki yaşadık o esnada kucağındaydım. Acaba oradan sperm sızma gibi bir durumla karşılaşır mıyım. Spermler hava ile temasta hemen ölüyorlar diye biliyorum.bu esnada 1,5*aydır doğum kontrolü ile korunuyorum ama ilişkiden sonra pembemsi kıvamlı bir şey geldi. Hapların da böyle bir etkisi varmış acaba hamile kalınır mı bu durumda

Merhabalar ben nişanlımla arkadan ilişkiye girdim o esnada kucağında oturuyordum o an birşey olmadı ama ertesi gün pembemsi kıvamlı bir şey geldi acaba oradan genital bölgeye sperm sızmış olabilir mi böyle bir ihtimal var mıdır. Ama ben bu süre zarfında 1,5 aydır doğum kontrolü ile korunuyorum o ilaçların da böyle ara lekelenmeler yaptığını öğrendim acaba bir sorun var mıdır hem spermler hava ile temasta hemen ölüyorlar diye biliyorum yardım edin

Doğum kontrol hapını düzenli olarak kullanıyorsanız gebe kalmazsınız. Doğum kontrol hapları ara lekelenmelere neden olabilir. Adetinize 1-2 gün kala yada adet gecikmesi yaşarsanız kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Arkadan ilişki oldu . Vajina bölgeme boşalması Olmadı gelmişse bile az gelmiş ve hemen silmişimdir hamile kalma ihtimalim var mıdır ve bu yasanılanda baya önce oldu hiç bi sorunum yok adet dönemide defalarca oldu ama içim rahat değil

Geri