Merhaba arkadaşlar kız arkadaşımla 1 dakikalık ters ilişki yaşadık 1 dakika bile sürmemiş olabilir daha penisim yeni kalkmışken yaşadık ve hemen çektim çektikten sonra hiçbiryerde ıslaklık yoktu ve 31 çekmeye başladım ilişkiden sonra tuvalete boşaldım acaba hamilelik yaşarmı kız arkadaşım

Merhaba arkadaşlar kız arkadaşımla 1 dakikalık ters ilişki yaşadık 1 dakika bile sürmemiş olabilir daha penisim yeni kalkmışken yaşadık ve hemen çektim çektikten sonra hiçbiryerde ıslaklık yoktu ve 31 çekmeye başladım ilişkiden sonra tuvalete boşaldım acaba hamilelik yaşarmı kız arkadaşım açıkçası tedirginim

Ters ilişkiye girdim ve içine boşaldı azda olsa sperm vajinaya gelirse hamile kalınır mı yada arkadan vajinaya doğru spermler gidermi giderse hamile kalırmıyım

Eşimle arkadan ilişkiye girdik ve boşalması sırasında vajinama da aktı içime girip girmediğini bilmiyorum reglimin 2 gününde oldu sizce hamile kalırmıyım acil cevap bekliyorum ?

Hocam nolur bana da bişey söyleyin ben 8 temmuz pazar gunu erkek arkadasimla anal yoldan iliskiye girdim kendiside önden girmediğini belirtti iliskiden sonra ella kullandım 22 temmuz adet olma günüm kanamam oldu adet oldum. İliskiden üç hafta sonra gebelik testi yaptım negatif tek çizgi çıktı. Kesin sonuctur değil mi endise yapmama gerek varmı uyuyamıyorum artık :(

Hocam nolur bana da bişey söyleyin ben 8 temmuz pazar gunu erkek arkadasimla anal yoldan iliskiye girdim kendiside önden girmediğini belirtti iliskiden sonra ella kullandım 22 temmuz adet olma günüm kanamam oldu adet oldum. İliskiden üç hafta sonra gebelik testi yaptım negatif tek çizgi çıktı. Kesin sonuctur değil mi endise yapmama gerek varmı uyuyamıyorum artık :(
Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş + test sonucunuz negatif çıkmış. Bu durumda gebelik söz konusu değildir.

Erkek arkadaşım bosaldiktan 2 saat sonra ters ilişki yaşadık herhangi bosalma olmadı ama ters ilişki sırasında elim penisi degdikten sonra vajinama değdi bu şartlarda hamile olunur mu hocam çok endiseliyim

Geri