Merhaba. 11 veya 12 agustosta erkek arkadasimla ters iliski yasadim. Icime hic boşalmadı. Bosalmadigi icin vajina bolgesine de sperm sizmamistir. Hamile kalma olasiligim var mi ? 2 gun sonra adet olmam gerekiyor.normalde adet donemi yaklasinca azda olda agri hissederdim.

Selamlar sevgilimle 24 Haziran’da ters ilişki yaşadık içine boşaldım kız arkadaşımın adet döngüsü biraz düzensiz Temmuz’un 10 gibi adet oldu 4 gün sürdü sonrasında idrarda gebelik testi yaptık negatif çıktı bir sonra ki ay tekrar adet oldu biraz öne atıyor şimdi bazen mide bulantısı falan oluyor herhangi bi hamilelik riski var mı?

Merhaba sevgilim ile ters ilişki yaşadık. Sevgilim belime ve belimin üst taraflarına spermlerini çıkarttı hamile kalırmıyım ve kalçama sperm geldiyse birşey olurmu

Sevgilimle ters ilişkiye girdim içime boşaldı boşalma geri çıktı ve vajinaya girme ihtimali var mis ( zar a zarar vermedi ) hamile kalır mıyım 11 gün gecikti adetimden

Anal birliktelikle gebelik söz konusu olmaz + bekaret gebe kalmayı engellemez. Ancak ejakülasyon esnasında spermler vajina içine sızarsa gebelik söz konusu olabilir. Kısacası korunmasız her ilişki gebe kalma riski taşır. Döneminizde gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Arkadan ilişki yasadık saha sonra tam cıkarırken carsafa bosaldı bana sıcradıysa hamilelik riski varmı

Sevgilimle ilişkiye girdim ama arkadan ona de temas etmiş olabilir boşaldığında arkadan boşaldı bi iki damla hamile kalinirmi

Geri