Spermler vajinanıza temas ederse yani vajinadan içeri sızarsa gebelik söz konusu olabilir. Adetinizde gecikme olursa gebelik testi yapın. Korunmasız her ilişki hamile kalma açısından risk oluşturur

Merhabalar sevgilime duşta anal yoldan boşaldım sizce hamile kalırmı çıkarırken vajinaya değmiş olabilir lütfen yardim edin.sizce nolur.

Merhaba, erkek arkadaşımla adet bitimimden bir gün sonra 21 eylül'de korunmasız ters ilişki yaşadık. Içime boşalma olmadı. Kalçama boşaldı ve peçeteyle hemen sildi. Ara ara adet düzensizliği yasayan biriyim. Geçen aya göre 12 ekimde adet olmam gerekiyordu 1 gün gecikti. Her adet öncesinde olduğu gibi kasık ve ayaklarıma vuran adet ağrım var ama hala olamadım. Hamilelik riski var midir ?

Merhaba, erkek arkadaşımla adet bitimimden bir gün sonra 21 eylül'de korunmasız ters ilişki yaşadık. Içime boşalma olmadı. Kalçama boşaldı ve peçeteyle hemen sildi. Ara ara adet düzensizliği yasayan biriyim. Geçen aya göre 12 ekimde adet olmam gerekiyordu 1 gün gecikti. Her adet öncesinde olduğu gibi kasık ve ayaklarıma vuran adet ağrım var ama hala olamadım. Hamilelik riski var midir ?

Selamlar, Adet olduktan bir gün sonra ters ilişki haricinde normal ilişki de yaşamış olsanız hamile kalamazsınız kaldı ki ters ilişki yaşamışsınız adet olmamanızın nedeni stres durumu " hamilemiyim " gib işüpelerinizin yarattığı psikolojik baskıdır bu şekilde hamile kalamazsınız stres yapmayı bırakın.

Selamlar, Adet olduktan bir gün sonra ters ilişki haricinde normal ilişki de yaşamış olsanız hamile kalamazsınız kaldı ki ters ilişki yaşamışsınız adet olmamanızın nedeni stres durumu " hamilemiyim " gib işüpelerinizin yarattığı psikolojik baskıdır bu şekilde hamile kalamazsınız stres yapmayı bırakın.
Evet acaba hamile kalır mıyım düşüncesiyle bu ayı fazlasıyla stresli geçirdim. Bazi sitelerde aynı durumu yaşayanlara hamilelik ihtimallerinden bahsetmişler o yüzden de çok korktum. Cevabınız için çok teşekkür ederim beni rahatlattiniz. Izninizle bir soru daha sormak istiyorum. Adetten 1 gün sonra yaşanan normal ya da anal iliskide hamile kalmama yumurtlama döneminin henüz başlamamasindan dolayı değil mi ?

Yahu yumurtlama ile ne alakası var ters ilişki yaşıyorsun nasıl olacak ta oradaki spermler vajinana girecek ?

Geri