Yahu yumurtlama ile ne alakası var ters ilişki yaşıyorsun nasıl olacak ta oradaki spermler vajinana girecek ?
Bazı sitelerde eğer vajina bölgesine sızma olursa veya peçeteyle arkadan öne doğru silenirse spermin vajinaya girme ve hamilelik ihtimallerinden bahsetmişler o yüzden kafam çok karışık ve stresli geçirdim bu ayı kusura bakmayın yanlış bir şey sorduysam.

Tamam bazı siteler haklılar ama benim de dayanağım şu, reglinin ertesinde birlikte olmuşsun sızma olsa bile döllenecek yumuran yok onun için kalamazsın diyorum :)

Tamam bazı siteler haklılar ama benim de dayanağım şu, reglinin ertesinde birlikte olmuşsun sızma olsa bile döllenecek yumuran yok onun için kalamazsın diyorum :)
Merhaba sizi yeniden rahatsiz ediyorum fakat hala adet olamadim. Adetim tam olarak 8 gün gecikti. Dedigim gibi ara ara adet duzensizligi yasayan biriyim. Daha önceleri 10 gun kadar gecikmeli adet oldugum da oldu. Simdi siddetli batar gibi kasik agrim var ve biraz da seffaf akintim artti. Test alip yapmadım henüz. Hamilelik ihtimalinin olmadığini soylemistiniz daha once fakat sizce akinti artmasi ona işaret olabilir mi ?

dediklerimizin arkasındayız alıp testi deneyin hemen isterseniz. Sonucu bize de yazarsınız. Sevgiler.

dediklerimizin arkasındayız alıp testi deneyin hemen isterseniz. Sonucu bize de yazarsınız. Sevgiler.
Merhabalar, testi bugün alıp yaptım ve negatif çıktı. Dediginiz gibi stres yapiyorum fazlasiyla galiba. Peki ecnazeden alinan testlere guvenebilir miyim? Kimi sitelerde bu testlerin guvenirliginin düşük oldugu söylenmiş de.

Geri