Sevgilimle ters iliskiye girdik herhangi bi bosalma olmadi ama illaki akmistir biraz sürtünme oldu vajina ile bi baglanti olmadi arkadan one akmasi sonucu hamile kalma riski varmi endise çok ??
Ters iliskiskiyle hamile kalınmaz boşalma olmadı diyorsunuz vajinaya sızma olduysa risk var adetinizde gecikme olursa test yaparsınız

Merhaba erkek arkadasimla ters iliskiye girdik ama cok acidigi icin hemen cikarken bosaldi hamile kalirmiyim

Merhaba erkek arkadasimla ters iliskiye girdik ama cok acidigi icin hemen cikarken bosaldi hamile kalirmiyim

Ters ilişki ile gebelik söz konusu olmaz ancak ejakülasyon esnasında spermler vajinaya sızarsa gebelik oluşabilir. Regl döneminde gecikme söz konusu olursa gebelik testi yapınız. Ayrıca cinsel yönden aktifseniz ve gebelik planınız yoksa uygun bir doğum kontrol yöntemi ile korunmanızı tavsiye ederiz.

bakireyim ilk defa anal ilşkiye girdim bu şekilde hamile kalındığını duydum acaba bunun doğruluk payı nedir

Anal ilişki ile gebe kalınmaz anüs sindirimin bir parçasıdır ve üreme sistemi ile bir bağlantısı yoktur. Spermlerin anüsten fallop tüplerine yumurtalık hücrelerine ulaşması anal ilişki ile mümkün değildir.Ancak rektum ve vajina arasındaki mesafe azdır . Boşalma esnasında spermler vajinaya sızarsa gebelik oluşabilir. Adet döneminizde gecikme varsa gebelik kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Ben insanlıkla ters ilişki yaşadık ve çamaşırın üzerinden sürtünme şimdi afetin bir kaç gün gecikti zaten çok düzenli adet olmuyorum adetin bütün belirtileri var ama olamadım 2 gündür beyaz akintiyla beraber peçete de kan görüyorum bunun sebebi nedir?

Ben insanlıkla ters ilişki yaşadık ve çamaşırın üzerinden sürtünme şimdi afetin bir kaç gün gecikti zaten çok düzenli adet olmuyorum adetin bütün belirtileri var ama olamadım 2 gündür beyaz akintiyla beraber peçete de kan görüyorum bunun sebebi nedir?
adetiniz sürekli gecikiyorsa doktora görünmenizde fayda var ama ters ilişki ile hamilelik oluşmaz belirteyim

muhtemelen adet oluyorsunuz stresten kanamanız sökülmüyor olabilir . Hamilemiyim diye merak ediyorsan bunun anlamanın tek yolu gebelik testi yapman.

Geri