Şu an 4 farklı isimle üyeliğiniz saptanmış durumda.İp adresiniz belli .Açtığınız 4 profilde farklı .Şizofrenmisiniz ,derdiniz nedir ?Derdinizi mahkeme de anlatmak istermisiniz ? Amacınız nedir ,ne yapmaya çalışıyorsunuz ? Tek telefonla ipinizi çekerim.Ne özrünüz,ne yalvarmanız eylemime mani olmaz.Aklınızı başınıza alın ! Hiç bir üyeliğinizi banlamıyorum nedeni bu tür girişimde bulunanlara ibret olsun !

Adsız.png

Lâ havle ispat var hâlâ inkar ..Herkes uslubünce soru sorabilir,en kısa süre de yanıt alabilir..Bunun için sitemiz yayın yapıyor.Amaç insanlara yardımcı olmak.Evet hata ettiniz farklı hesaplarla siteye giriş yapıp ,amacını aşan durum sergileyerek...

Yapsam yaptım derim niye yalan söylicem tamam öyleyse size göre k.b o zaman bidaha girip yazmam bu siteye zarar olmasın size günahımı alıyosunuz yani öyle yapınca elime ne geçicek benim neyse uzatmıyorum iyi günler.

Nişanlımla ters ilişkiye girdik gününde adet oldum ama çok pıhtılı ve ağrılı geçti hamilelik yok değilmi ?

çok açıklayıcı cevaplar veriyorsun öncelikle iki ay kadar önce anal ilişki yaşadım içime boşaldı ama vajina girişine gelmediğini umuyorum gebelik riski var mıdır? Adetim iki gün sürdü sonra tekrar kanamam oldu ve bi hafta sonrasında da kahverengi akıntım oldu psikolojik olarak mı yaşıyorum bunları bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz + mensiniz daha önce gerçekleşmiş .Mens miktarı zaman zaman değişime uğrayabilir.Stres , bunun üzerin de etkilidir.Lekelenme süreklilik gösterirse hekime görünün.Rahim kaynaklı yada hormonal bir problem olabilir.

Çok teşekkür ederim beni rahatlattın çünkü bu olayı isteyerek yaşamadım bu yüzden çok büyüttüm ağrılar ve mide bulantıları çekiyorum muhtemelen psikolojik olarak ama korkuyorum tekrar teşekkür ederim

Geri