Test negatif çıktı yine de hamile miyim

• Konbuyu başlatan esra1998
  • Başlangıç tarihi
E

esra1998

Forum Okuru
Test negatif çıktı yine de hamile miyim
8 ağustosta cinsel ilişki yaşadım. 2 ay adet oldum ve 2 kere idrar testi yaptım negatif çıktı. normalde 28 günde 1 olurum fakat bu ay 30. günümde olmama rağmen adetim gecikti ve bu ay içinde beni çok çok üzen bir olay yaşadım sizce hamile miyim yoksa üzüntüden dolayı gecikme mi oldu. ayrıca ilişkiye gireli 3 ay oldu neredeyse fakat göbeğimde bi şişlik yok

8 ağustosta cinsel ilişki yaşadım. 2 ay adet oldum ve 2 kere idrar testi yaptım negatif çıktı. normalde 28 günde 1 olurum fakat bu ay 30. günümde olmama rağmen adetim gecikti ve bu ay içinde beni çok çok üzen bir olay yaşadım sizce hamile miyim yoksa üzüntüden dolayı gecikme mi oldu. ayrıca ilişkiye gireli 3 ay oldu neredeyse fakat göbeğimde bi şişlik yok
Mevsim geçişleri stres, psikolojik etkenler ruhsal dalgalanmalar gibi durumlar da adet düzenliği yapabilir. Diyelim ki hamilesiniz üç ay için de zaten belirgin bir şişlik durumu olmaz muhtemelen sizin gecikmede tamamen psikolojik etkilere bağlı olan bir durum birkaç gün daha bekleyin halen regl olmadıysanız o zaman kan testinden daha net bir şekil de sonucu öğrenebilirsiniz.

Geri