Tilaks Çayı kullananlar

tavuk_kavurma

Yeni Üye
Üye
Tilaks Çayı kullananlar
Tilaks Çayı kullananlar
tilaks tilaks karışık bitki çayı faydaları karışık bitki çayı tilax çay
Merhaba hanımlar..
Geçen arkadaşımla bir sohbetimizde bu çayı konuştuk Kendisi 1 haftadır kullanıyor ve etkisinden gayet memnun.
Metobolizmayı hızlandırıcı bir etkisi varmış ve gerçekten etki ediyormuş sadece bağırsakları çalıştırmakla kalmıyor bağırsakdaki oluşan gazı da gideriyor.. Biliyorsunuz ki diyet zamanında metobolizmanında çalışıyor olması önemli bir faktördür. Aslında sadece diyet yapanlar değil kabızlık sorunu çekenlerde rahatlıkla kullanabilir. Özellikle adet döneminde karında bir basınç oluşur bunun nedeni bağırsaklardaki gazdan meydana gelmektedir bunada iyi geliceğini düşünüyorum en kısa sürede bir aktara gidip bende alıp kullanmaya başlayacağım

kabizlik-giderici-tilaks-cay-12-kutu-toptan__22053285_0-5995.jpg

İçerisinde birden çok bitki bulunmaktadır.

•Sinameki Yaprağı, Anason Meyvası, Kişniş, Rezene, Meyan Kökü
•Cassia Acutifolia, Pimpinella Anisum, Coriandrum Sativum, Foeniculum Vulgare, Glycyrrhiza Glabra
•Senna leaf,Aniseed fruit, Coriander, Fennel, Licorice

Kullanış amacı
Kabızlığı giderir, bağırsak gazlarını önler. Tilaks çayı en muannit kabızlıkları dahi giderir. Mideyi hazmettirici, bağırsakları yumuşatıcı etki yapar.

Günde 1 veya 2 poşet içilmesi tavsiye edilir.

Dikkat edilecek hususlar
-Mide ve duadenum ülserleri, kolit ve ileus şüphesi hallerinde
kullanılmamalıdır.
-Hamilelerde ve 9 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmamalıdır.

Hadi bakalım hanımlar kullananlar varsa yorumlarını da bekliyorum
:kedi:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu çay ismine ilk defa rast geliyorum. AKtarlarda varmıdır ki ? Nereden bulunuyor bunlar tavık ?

aktarlarda satılıyor admin.. Bende ilk defa duydum ama çok etkiliymiş.. Kullanan arkadaşım iş yoğunluğundan henüz yanımıza gelemedi üye olup :) Geldiği zaman etkilerini anlatır kendiside..

Tisan kurumunun üretimi bir karışık bitki çayı.. Tisan Türkiye'nin ilk bitki çayı markası bu konuda arkadaşlar güvenebilirler hatta almadan önce aktarda ki bilgili kişilere de danışabilirler.

ben bugun başlıyorum içmeye

benim bir arkadaşım var o kullanıyor çok memnun 1 ayda tam 10 kilo verdiğini söylüyor bende deniycem inşallah bende memnun kalırım:)

Geri